Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig,gra dla Ciebie (dobre komentarze) :D

Ta, wezmę, ale najpierw jako "demo" na alle za 10zł ; )

Armanig
Wizualnie to jest bomba, Piramidzie nie podeszła bo na Playu to podobno w 240p śmiga:)
Sama gra mnie nie wciąga, ale pewnie z ciekawości się kiedyś pogra.

To gra pod multi, w singlu kiszka. Mówią o tym wszędzie, ale grafa the best ; )
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To taka gierka w formie pokazu slajdów?

Tak,dodatkowo jest tylko czarno-biały obraz i brak dźwięku.Takie "retro MMO" ;)

7 lutego rusza prywatna beta The Division 2.
Są dwie metody uzyskania dostępu do testów.
Pierwszy to złożenie zamówienia przedpremierowego.
Drugi to rejestracji na oficjalnej stronie - zostanie wybrana tylko część zgłoszeń, bo miejsca są ograniczone.
Ew. można kupić klucz na Allegro ;)
https://allegro.pl/oferta/tom-clancy-s-the-division-2-klucz-do-beta-cyfrowy-7791453430
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Piramida grałeś w poprzednie części Metro? Typowy FPS czy jednak ma w sobie coś więcej? Myślę czy by nie kupić poprzedniej części, bo jest za grosze na Xbox i jak mi się spodoba to kupię Exodus.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Piramida grałeś w poprzednie części Metro? Typowy FPS czy jednak ma w sobie coś więcej? Myślę czy by nie kupić poprzedniej części, bo jest za grosze na Xbox i jak mi się spodoba to kupię Exodus.
Ja co prawda ograłem tylko 2033 Redux, a Last Light Redux czeka sobie jeszcze w kolejce, ale warto. FPS nastawiony na kampanię i fabułę. Nie to co kampania nowych CODów, czy Battlefielda. Do tego znakomity klimat. Polecam.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kaminskakl,obydwa Metra kiedyś mi się podobały,jednak było to kilka ładnych lat temu i nie wiem,jak wypadłyby na dzień dzisiejszy...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A mi dzisiaj przyszło coś takiego :D
d26a9c021f6dbeeb4126cbc9d51774e9.jpg
 

Dubek

Member
Bez reklam
@lolo2

Generalnie CD Projekt RED raczej nie mają w planach kolejnego Wiedźmina, teraz robią Cyberpunk a później jeszcze nie wiadomo ale na 90% nie Wiedźmin. Jeśli już wyjdzie jakaś gra w tym uniwersum to zapewne już nie z Geraltem w roli głównej.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
@lolo2

Generalnie CD Projekt RED raczej nie mają w planach kolejnego Wiedźmina, teraz robią Cyberpunk a później jeszcze nie wiadomo ale na 90% nie Wiedźmin. Jeśli już wyjdzie jakaś gra w tym uniwersum to zapewne już nie z Geraltem w roli głównej.

Potwierdzili "jako tako" ze kolejna gra wiedzmina bedzie. Tak jak mowisz niby nie z geraltem ale ma byc to samo. Wiec pewnie dadza innego "wiedzmina" lub ciri.

Wiec pozostanie mi czekac ze 2 - 3 lata xD

Wiedzmin 3 to jedyna gra w zyciu, ktora kupilem dwa razy hehe.... (raz zapomnialem passy do konta) hehe
 
Do góry