Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kurde, ale się wkręciłem w pająka. Świetna gra. Ciężko by było zrobić coś lepiej pod względem poruszania się po mieście. Totalny majstersztyk :)
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie posiadałem fajne słuchawki hyperx cloud 1 niestety mój 2 letni synek je rozwalił nadepnol na nie i polamaly się słuchawki słuchawki były świetne do grania jak maluszek spał teraz cloud 1 są niedostępne juz.
Moje pytanie brzmi takie kupić hyperx cloud 2 cena 300zl czy te
https://m.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/razer-kraken-pro-v2-oval-bialy.bhtml
Które będą miały lepszy dźwięk w grach i będę wygodniejsze z cloud 1 byłem mega zadowlony.

https://www.mediaexpert.pl/sluchawk...bS205NNE1g1htJ7IaAnUSEALw_wcB#tab_description
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida
Redzik super gierka, ku kux klan już spotkałeś? Ja kiedyś do redzika wrócę i zrobię go na 100%, póki co muszę ograć BF5 bo za chwilę nowy Far Cry.
 

matiEX

New member
matiex
Jak masz tv 4k to różnica między one x a one x jest kolosalna. One x ma natywne 4K, a nie skalowane jak one s, obczaj to na tytułach typu Forza, Far Cry, RDR2. Na prosiaka masz 3 czy tam 4 normalne gry na wyłączność i nie przeczę bo dla Uncharted sam pożyczałem od brata konsolę.
Ja rozumiem, tylko że za XOS dałem coś cirka 550PLN wtedy a XOX dopiero co wchodził za 2K... także kalkulacja dość prosta ... A prosie też natywnie wspiera 4K i faktycznie to widać?
Co do gier to jak już piszecie o samym pająku to aż chcę się grać. Trochę słabo że nie ma dobrej promocji bo żona trochę marudzi że są inne wydatki niż 2 konsola [emoji39]

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jedno - 19 a drugie - 23 godziny :grin:

A serio,to kilka godzin.Miałem już wbitych sporo trofeów podczas przechodzenia fabuły :wink:



Nieźle wkręca ten Redzik,tylko trzeba wczuć się w klimat :grin:
Wiem, wiem. Sam mam już sporo tego. Jak dobrze pójdzie to też zrobię Platyne, chociaż nie jest to w moim stylu, ale z tego co patrzyłem to wszystkie trofea są całkiem sensowne, a lubię czyścić mapę w takim stylu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Redzik super gierka, ku kux klan już spotkałeś?

Jeszcze nie.Gram sobie powoli,oglądając każde źdźbło trawy :wink: ale już wiem,że będzie to jedna z moich ulubionych gierek,które wyszły w 2018 roku,czyli wygląda to mniej więcej tak :

RDR 2
Spider-Man
Kingdom Come Deliverance
God of War
Far Cry 5

Dodatkowo mam jeszcze nieograne :
Assassin’s Creed Odyssey
Detroit: Become Human
Shadow of the Tomb Raider
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jeszcze nie.Gram sobie powoli,oglądając każde źdźbło trawy :wink: ale już wiem,że będzie to jedna z moich ulubionych gierek,które wyszły w 2018 roku,czyli wygląda to mniej więcej tak :



RDR 2

Spider-Man

Kingdom Come Deliverance

God of War

Far Cry 5



Dodatkowo mam jeszcze nieograne :

Assassin’s Creed Odyssey

Detroit: Become Human

Shadow of the Tomb Raider
U mnie Spider Man, FC 5, nic, nic, God of War :D RDR2 narazie nie oceniam, bo zagrałem zaledwie kilkanaście godzin.
 
Do góry