Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Raczej tak. Widziałeś ten trailer w oryginalnej wersji? Głos Kratosa, czy tego dzieciaczka bez porownania. Poprzednie części kiedy głosu użyczał Linda wypadaly jednaj dużo lepiej.
 

pantomima

Banned
To w porzo. Ja po 12-13 miałem dość.
Pogralem trochę w Metal Gear Survive. Akurat jest otwarta beta. Straszna lipa. Z Metal Gear pozostał tylko tytuł.

Panto, a jak NieR? Gdzie już jesteś?




Obecnie jestem w czarnej d.pie ;(.Utkwilem w martwym punkcie .Krece sie w kolko i nie wiem co dalej ...
 

pantomima

Banned
No niezle ;)

Przedstawie Ci sytuacje na priv , ale jakos jutro z wieczora .Teraz nie bardzo mam czas .

Powiedz mi tylko jedno - w jednym miejscu po wjesciu jakby na pekniety wiadukt czy tam most, lata sobie taki robocik niby , robi te kólka i cos pitoli . O co mu chodzi ? Nie da sie na niego wskoczyc ani nic wychaczyc od niego ...

Kojazysz motyw o ktory mi chodzi ?
 
Ostatnia edycja:

makus3

Member
Czesc wszystkim :) mam pytanko bo jestem swiezym uzytkownikiem PS4 kupilem gre Uncharted i w srodku mam karteczke kupon z kodem jak pobrac cyfrowa zawartosc. Mozna ja sprzedac komus ? i ten ktos po wpisaniu tego koga w ps store bedzie mogl sobie ja pobrac na swoj dysk ps4 i bedsie mu chodzila bez plyty ?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Powiedz mi tylko jedno - w jednym miejscu po wjesciu jakby na pekniety wiadukt czy tam most, lata sobie taki robocik niby , robi te kólka i cos pitoli . O co mu chodzi ? Nie da sie na niego wskoczyc ani nic wychaczyc od niego ...

Kojazysz motyw o ktory mi chodzi ?
Możesz z nim pogadać i wtedy aktywuje się quest z nim związany. Są to zadania polegające na wyścigu z tym robotem.

Czesc wszystkim :smile: mam pytanko bo jestem swiezym uzytkownikiem PS4 kupilem gre Uncharted i w srodku mam karteczke kupon z kodem jak pobrac cyfrowa zawartosc. Mozna ja sprzedac komus ? i ten ktos po wpisaniu tego koga w ps store bedzie mogl sobie ja pobrac na swoj dysk ps4 i bedsie mu chodzila bez plyty ?
Nie, z tego co pamiętam to są dodatki do multi.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Daj znać jak ma się kapmania COD w porównaniu do BF1 :D Napisz też czy idzie wyłączyć ten żałosny dubbing :p

Tak,można wyłączyć polski dubbing i włączyć angielskie głosy (+ polskie napisy).
Generalnie kampania w WW2 spodobała
mi się bardziej i lepiej się w nią wkręciłem.
W B1 średnio podeszło mi skakanie między historiami głównych bohaterów...

Jak tam,rozglądasz się już za SotC ? :wink:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Tak,można wyłączyć polski dubbing i włączyć angielskie głosy (+ polskie napisy).
Generalnie kampania w WW2 spodobała
mi się bardziej i lepiej się w nią wkręciłem.
W B1 średnio podeszło mi skakanie między historiami głównych bohaterów...
To wrzucam na listę :D

Jak tam,rozglądasz się już za SotC ? :wink:
Grałem na PS2 więc mocnego parcia na razie nie mam :) Pewnie kiedyś zakupię i ogram odświeżoną wersję bo gra jest świetna. GOW na pewno biorę na premierę :D

A tymczasem kolejna obsuwa :)

Red Dead Redemption 2: data premiery gry
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Grałem na PS2 więc mocnego parcia na razie nie mam :) Pewnie kiedyś zakupię i ogram odświeżoną wersję bo gra jest świetna. GOW na pewno biorę na premierę :D

Coś się powoli zaczyna dziać,bo przez ostatnie 2-3 miesiące była posucha nowości.
Z najbliższych premier (oprócz SotC i GOW ) mam jeszcze na oku Kingdom Come Deliverance (luty) a
z marcowych - Far Cry 5,A Way Out i Yakuza 6 :wink:
 
Ostatnia edycja:
Do góry