Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:) Nice. Nie wierze ! Dogadałeś się z Trico??:D

Ja w ogóle lubię zwierzęta,więc to zapewne dodatkowo wpływa na pozytywny odbiór gry ;)

Możesz jego przyłapać w jednej lokalizacji, jako robiącego kupe:wink:.

Rewelacja,już się nie mogę doczekać :mrgreen:

Nie wyłączaj napisów końcowych. To jak w filmach Scorsese, cały sens filmu w końcowej scenie.

Zrobię tak,jak zalecasz :D
 

vectra1

Member
Bez reklam
Zapowiada się hit :D

Nie dość, że gra wygląda tragicznie to jeszcze płać hajs za wszystko
Electronic Arts i Ubisoft idą w dobrym kierunku.
[youtube]eHIa5jUSt8I[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Polecam. Zacznij od Beyond z wyłączonym trybem chronologicznych wydarzeń. Heavy Rain to jednak poprzeczka wyżej.

Właśnie listonosz przyniósł ;)
Za niedługo się zabieram.Mam jeszcze ze dwa posiedzenia z Trico :wink:
Swoją drogą (dzisiaj będzie trochę o minusach) w kilku momentach zauważyłem spadki animacji w tej grze.
Kamera i sterowanie (o czym już tu niektórzy wspominali) czasami także dają się we znaki.
Ale najbardziej wkurzył mnie jeden moment...
Zastanawiałem się o co biega,kombinowałem,nawet dwa razy wczytywałem od nowa checkpoint.
Najwidoczniej Trico trochę się przywiesił (a może mnie nie lubi ? :D).
Zobaczyłem w sieci,że niektórzy ludzie także mieli ten sam problem (od 10:00) :
[youtube]AAo1XXNCB18?t=10m[/youtube]

Zajęło mi to z pół godziny... no ale wybaczyłem Trico i lecimy dalej :D
 
Ostatnia edycja:

mk77

Member
Wybrać PS4 slim czy PS4 pro ?
Telewizor to plazma panasonica full hd 42py70. Wymiana TV jak się zepsuje czyli nie planuję zmieniać.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Wybrać PS4 slim czy PS4 pro ?
Telewizor to plazma panasonica full hd 42py70. Wymiana TV jak się zepsuje czyli nie planuję zmieniać.

Wybrać mercedesa klasy a czy klase s od amg ??
:spam:

Wygląda jak PS4 PRO vs XOX :razz:
Mam wrażenie, że to kolejne odgrzewane na maksa oskryptowane Call of Duty tylko w innych realiach.

Nie ma takiego skoku graficznego jak ci się wydaje więc nie siej herezji bo jeszcze tutaj wiara w to uwierz. A cod zawsze był oskryptowany i mówią o tym testy, kampania na pare h a reszta to multi.
 
Ostatnia edycja:

vectra1

Member
Bez reklam
Nie ma takiego skoku graficznego jak ci się wydaje więc nie siej herezji bo jeszcze tutaj wiara w to uwierz. A cod zawsze był oskryptowany i mówią o tym testy, kampania na pare h a reszta to multi.

Przecież się nabijam, bawią mnie testy gdzie zatrzymują grę powiększają obraz o 300% i wyłapują pojedyńcze piksele.
Normalny gracz w dynamicznej grze nie ma szans na wyłapanie tego.
Jeżeli następuje znaczący skok w rozdzielczości jak w nowym Wolfie czy większa płynność jestem za, w pozostałych przypadkach jak zwykle podkręcają rywalizację Microsoft vs Sony.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Futerko,albo... ;)

No cóż. Ten Skyrim na VR, to nie jest raczej Horizon Zero Dawn.
Wlasciwie to nawet nie jest Serious Sam na VR.
Bida z nedza. Tomb Raider 3 na 8 MB Intelu 740 czy 4 MB Rivie TNT wygladal chyba lepiej. Ale Ty pewnie takich zabytkow nie pamietasz. Albo wynalazki wrogo przejetej przez Nvidie firmy 3DFX - Voodoo czy Banshee?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No cóż. Ten Skyrim na VR, to nie jest raczej Horizon Zero Dawn.
Wlasciwie to nawet nie jest Serious Sam na VR.
Bida z nedza. Tomb Raider 3 na 8 MB Intelu 740 czy 4 MB Rivie TNT wygladal chyba lepiej. Ale Ty pewnie takich zabytkow nie pamietasz. Albo wynalazki wrogo przejetej przez Nvidie firmy 3DFX - Voodoo czy Banshee?

Ja jestem 2002 rocznik :grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
tenor.gif
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Przecież się nabijam, bawią mnie testy gdzie zatrzymują grę powiększają obraz o 300% i wyłapują pojedyńcze piksele.
Normalny gracz w dynamicznej grze nie ma szans na wyłapanie tego.
Jeżeli następuje znaczący skok w rozdzielczości jak w nowym Wolfie czy większa płynność jestem za, w pozostałych przypadkach jak zwykle podkręcają rywalizację Microsoft vs Sony.

To dobrze koleżko bo już się bałem że zwariowałeś ;P
 
Do góry