Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
No proszę,zrobił sobie przerwę :mrgreen:
Pad się rozładował :p


Seizo,jedzie do mnie ;) :
tumblr_olqmcyaZB01srg527o1_500.gif
Świetnie, tylko nie wyłączaj po kilku minutach :D
 

japish911

New member
Ja się przełamałem i kupiłem. Jutro jadę odebrać, w zestawie póki co będzie Minecraft XD Ale już ostrzę ząbki na Horizon :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciśnienia nie mam ale na pewno sprawdzę.Lubię sobie czasami pograć w jakiś arcade.Od symulacji/półsymulacji są inne tytuły :wink:
Tu trochę więcej w mieście,w lepszej jakości :

[youtube]NOjVc2pUKBA[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ten The Last Guardian jest zayebisty,coraz bardziej się wczuwam :D
W ogóle,świetnie zrobili Trico (zachowanie/ruchy) - ma się wrażenie jakby to było prawdziwe zwierzę a nie sztuczna inteligencja ;)
Dodatkowo,myślę,że to dobra gra na projekcję,gdzie niektóre lokacje oraz Trico (szczególnie gdy podchodzi blisko chłopca) sprawiałyby wrażenie jeszcze bardziej olbrzymich ;)

Mam także na oku taki pack :
box-heavy-rain-beyond-dwie-dusze-ps4.jpg
 

vectra1

Member
Bez reklam
Piramida grałeś w The Last Of Us ?
Po załączeniu miałem bardzo sceptyczne nastawienie ponieważ nie lubię klimatu zombie i ukrywania się w ciemnościach, ale coraz bardziej się wkręcam - oprócz klimatu na duży plus możliwość modyfikacji sprzętu.
Dotychczas zrobiłem Wieśka z dodatkami i Uncharted kolekcję i obydwie pozycje znakomite :)
Teraz właśnie TLOU, na półce czekają God Of War oraz Batman Arkham Knight
Jeżeli chodzi o listę zakupów to wymienione przez Ciebie Heavy Rain, The Last Guardian, Fallout 4, Wolfenstein new order, Dirt Rally, Uncharted 4.
Najlepsze jest to, że po przesiadce z X360 mam dużo starszych tytułów do ogrania i wszystko z listy da się kupić za 60-100 zł
Jak patrzę na ceny premier wahające się pomiędzy 220-250 zł to mi słabo
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Grałem ale średnio mi podeszło.Może dwójeczka bardziej mnie wkręci ;)

Co do cen,to ja kupuję używane,z późniejszym zamiarem sprzedaży... ;)
 

vectra1

Member
Bez reklam
;)

Co do cen,to ja kupuję używane,z późniejszym zamiarem sprzedaży... ;)

Mam tak samo ale lepsze tytuły będę zostawiał, koszt nieduży a przyjemnie się patrzy na półkę :)
Ciekawie zapowiada się Horizon: Zero Dawn - Complete Edition ale po premierze pewnie będzie kosztować milion cebulionów.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Horizon jest ok.W ogóle wczoraj patrzyłem sobie na gry,które posiadam i zastanawiałem się,po które sięgnąłbym ewentualnie drugi raz... i 3/4 z nich,to były exy ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mi podstawka styknie,ale będę brał dodatek do U4 ;)
W ogóle sporo zaległości już nadgoniłem.Na liście zostało mi jeszcze jakieś 15 gierek do sprawdzenia,w tym kilka nowości z zeszłego i tego miesiąca...
Później przez jakieś 3 miechy nie będzie żadnych ciekawych (jak dla mnie) premier.
Dopiero w lutym zacznie się coś dziać - np. Far Cry 5 ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dopiero wczoraj zainstalowałem,bo grałem trochę w Mafię 3,którą po pewnym czasie jednak wywaliłem,gdyż na dłuższą metę zrobiła się nudna i powtarzalna...
Z Trico na razie pośmigałem z godzinę,ale chyba się dogadamy :-D

:) Nice. Nie wierze ! Dogadałeś się z Trico??:D Cudna przygoda, nie RA?
Wiesz że Trico można pomalować? Ale to tylko przy drugim podejściu.
Możesz jego przyłapać w jednej lokalizacji, jako robiącego kupe;-).
Nie wyłączaj napisów końcowych. To jak w filmach Scorsese, cały sens filmu w końcowej scenie. :popcorn:
 
Do góry