Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pograne. Dobrze to wygląda, mapy faktycznie małe, ale mi to nie przeszkadza.
Ogólnie zaliczam pozytywnie.

Chociaż te starsze COD'y, to jednak były dla mnie o wiele większe emocje.
 

yogut

New member
Co sądzicie o Dragon Age Inkwizycja? Jest teraz promocja na ps store wersja Edycja Gry Roku (z wszystkimi możliwymi dodatkami) za 42zł.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przetestowałem Project Cars 2.
Do Forzy nawet nie ma co porównywać.

Udźwiękowienie w Project Cars 2 - POEZJA.
Jak to ryczy, syczy, strzela na głośnikach, miazga.
Najlepsze jakie słyszałem w grze jeżdżonej.

Sterowanie, grafika i wspomniane audio 1-klasa.

WRC7 też przetestowałem, przyjemnie się gra, ale bardzo łatwe sterowanie.
Wiele osób zapewne się ucieszy.
 

RAF1977

Banned
No to dziś była pierwsza próba na ps4, chyba nie taki diabeł straszny ☺ myślę, że ogarnę ten kontroler, najgorsze celowanie w strzelankach. No ale uczę się, na stare lata ☺. Obraz jest całkiem niezły, byłem przygotowany na gorsze doznania wizualne.
No i fajna sprawa, że gry mam niby w UK kupowane ale jak mam polski na konsoli to w grach jest polski język.
 

RAF1977

Banned
No gry były kupowane w UK przez Anglika a ja je dostałem z konsolą używana i mi się zainstalowały po polsku. Więc jakoś widać zależy. On napewno nie miał ich zainstalowanych po polsku 😀
 

*Krzysiek*

New member
Wersja językowa zależy od ustawienia języka konsoli, nieliczne tytuły maja wybór języka w menu gry. Jeżeli dany tytuł nie ma np : języka polskiego a konsola jest ustawiona na język polski wtedy będzie automatycznie język angielski. Może jakiś multiplayer?
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Czyli jednak zależy. Czekam jeszcze na Wiedźmina, bo to w niego głównie chcę pograć na konsoli, na dużym ekranie.
Gra kupiona w wydaniu dla UK, ciekawe czy też będę miał ją po polsku 😀.
Opcji on-line nie będę wykupywał raczej, tak że multi odpada (dla mnie oczywiście).
 

*Krzysiek*

New member
Będzie po polsku, tylko szkoda że nie po staropolsku. Jeżeli masz TV z HDR to poczekaj jeszcze trochę z tym wiedźminem, bo ma w krótce dostać Update HDR. Zagraj sobie jeżeli nie znasz w The Last Of US też bardzo dobra gra.
 
Do góry