Ps4 czy warto

FoX88

New member
Jedynka Uncharted się mocno zestarzała, ah, Ci wrogowie z pisoletami ukryci za drzwiami, które przez 2 godziny próbowaliśmy otworzyć i nikt wcześniej ich nie otwierał, natomiast druga i trzecia część są genialne, do tego świetnie odświeżone na PS4, naprawdę warto ograć przed czwórką, nawet jeśli nie ma tam jakichś fabularnych powiązań dużych (chociaż parę ich jest), to może być ciężko po ograniu czwórki przejść na 2 i 3 od strony graficznej.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Koniecznie. Dwójka moim zdaniem najlepsza. Najlepiej zbalansowana akcja/wspinaczka/strzelanie. No i obowiązkowo do zaliczenia TLOU :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z remasterów rozkminiam także "The Last of Us",którym się większość jara (czyli to co napisałeś w poprzednim poście ) :wink:
 
Ostatnia edycja:

FoX88

New member
Z remasterów rozkminiam także "The Last of Us",którym się większość jara (czyli to co napisałeś w poprzednim poście ) :wink:

Słusznie się jara.

Aczkolwiek implementacja HDR w tej grze akurat jest słaba. To w sumie jedyny minus jaki przychodzi mi do głowy. Gra jest liniowa, to na pewno, ale dla jednych to plus, a dla drugich zła wiadomość. :p

Natomiast historia, postaci, ta możliwość zżycia się z nimi na najwyższym poziomie. Jedna z niewielu dziesiątek jakie na Filmwebie wystawiłem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Aaaaa,z konsol miałem jeszcze PSP,więc Sony nie takie obce :-D

Serio,to nie widzę zajawki w rozdziewiczaniu folii :wink:
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Uncharted 4" i "Horizon Zero Dawn" graficznie wyglądają bardzo fajnie.
Póki co nie miałem za bardzo czasu i pograłem w sumie może z 2 godziny,ale już widze,że się wkręcę :grin:
 

FoX88

New member
"Uncharted 4" i "Horizon Zero Dawn" graficznie wyglądają bardzo fajnie.
Póki co nie miałem za bardzo czasu i pograłem w sumie może z 2 godziny,ale już widze,że się wkręcę :grin:

HZD może robić większe wrażenie jako, że to sandbox, ale kurde..jak Uncharted 4 odpaliłem w dniu premiery jeszcze na zwykłej PS4 wiadomo, to zbierałem szczękę z podłogi.

Przy HZD na PS4 Pro i HDRze na dobrym TV również był zachwyt, ale nie był to taki szok jak przy Uncharted.

Parę akcji w najnowszej odsłonie przygód Drake'a jest tak 'wyreżyserowanych', że człowiek cieszy się, że to gra liniowa i może podziwiać idealnie oddane sekwencje.

Tak jak lubię filmy i sporo tego oglądam, to moim zdaniem po takich grach jak Uncharted 4 czy Rise of the Tomb Raider młodej osobie może naprawdę być ciężko obejrzeć np. wszystkie części przygód Indiany Jonesa i nie czuć lekkiego rozczarowania filmami.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Uncharted to klasa sama w sobie. Gra prosta, oskryptowana, ale taka właśnie powinna być. Rise of the tomb raider poszedł mocno w strone sandboxow, co mi akurat nie bardzo to leży w tego typu grach. Dobrze też że do prac nad 4 częścią powrócił Neil Druckmann którego niestety zabrakło przy powstawaniu 3 bo, skupil się w tym czasie nad reżyserka TLOU. Teraz pozostaje tylko czekać na dodatek Lost lagacy i TLOU2.
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Na PS Store do zgarnięcia w cenie paczki fajek Wolfenstein: The New Order i w cenie połóweczki polskiej wody ognistej Wolfenstein: The Old Blood.
 

Kubasz

New member
Cena PS4 mocno zmalała, teraz już jest po 999 zł a pamiętam kilka miesięcy temu jeszcze po 1700 zł, taka nauczka dla tych którzy muszą mieć coś od razu :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dalej kosztuje 1700zl, tyle, że PRO.
No i jaka nauczka, nikt nie będzie czekał 2,3 lata na obniżkę, bez przesady ; )
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Na PS Store do zgarnięcia w cenie paczki fajek Wolfenstein: The New Order i w cenie połóweczki polskiej wody ognistej Wolfenstein: The Old Blood.
Dziwne że dodatek jest droższy od podstawki ;) Nie mniej jednak taka cena za tak dobrą grę to prawie jak za darmo i na pewno warto.

Cena PS4 mocno zmalała, teraz już jest po 999 zł a pamiętam kilka miesięcy temu jeszcze po 1700 zł, taka nauczka dla tych którzy muszą mieć coś od razu :D
1700 zl to było na premierę 3 lata temu, a za 999 zł to można było juz kupić w każdym sklepie pół roku temu.
 
Do góry