Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Tutaj chyba nawet osoby ze słabszym wzrokiem widzą różnicę :wink: :
[youtube]I-rE0Qul7II[/youtube]
Gdzie?? :p

Nie wiem po co to wrzucasz ...
Seizo - przeszedlem ojca Gascoigne .Miales racje , im dalej tym lepiej klimatycznie :)
Pogratulować :D Teraz masz do wyboru albo Stare Yharnam i Bestia bestia żądna krwi (boss i lokacja nieobowiązkowa), albo Rewir katedralny i Amelka, która napsuła mi trochę krwi. Klery i ojciec gasolina to cieniasy w porównaniu do niej :D:D
Zresztą jak tak teraz patrzę na BB, to bossowie z podstawki to mięczaki ( no może poza Ebrietas) w porównaniu do tych z dodatku Old Hunters :D:D

Dziwna sprawa - po przejsciu drugiego Bossa diametralnie zmienila sie kolorystyka w grze , tzn.kolory sa bardziej nasycone , wszystko to swieci lepiej/ladniej....
Wczesniejsze lokacje wizualnie rowniez wygladaja duzo lepiej .

W tv ani konsoli nic nie zmienialem w ustawieniach , skad to polepszenie ?
Takie lokacje :D Mi również de dalsze bardziej przypadają do gustu.
 

pantomima

Banned
Seizo - no wybor jest oczywisty , rozprawie sie z Amelia jak i bestia zadna krwi ;)

Co do tej kolorystyki o ktorej wspominalem, to zadne czary mary. Poprostu wieczor zamienil sie w dzien i stad te jasniejsze barwy :)

Powiedz mi tylko dlaczego nie moge uzyc miecza , ktory mam w swym orezu ?
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Podpowiem.Zamiast komody - okno :grin:
Wiem, wiem. Na zwykłej PS4 tekstury są bardziej rozmyte w szczególności widać to na porównaniu w lesie. Na pro są one ostrzejsze.

Seizo - no wybor jest oczywisty , rozprawie sie z Amelia jak i bestia zadna krwi ;)
Bestia na pierwszy rzut.

Powiedz mi tylko dlaczego nie moge uzyc miecza , ktory mam w swym orezu ?
Najprawdopodobniej nie masz tej umiejętności rozwiniętej na odpowiednim poziomie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiem, wiem. Na zwykłej PS4 tekstury są bardziej rozmyte w szczególności widać to na porównaniu w lesie. Na pro są one ostrzejsze.

Ja to i tak oglądałem tylko na telefonie.
Na dużym ekranie i nieskompresowanym materiale wideo (YT) różnice byłyby jeszcze bardziej zauważalne :wink:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Przeczytałem już trochę recenzji i opinii użytkowników na temat tej gry i wychodzi na to że Capcom znowu potraktował ludzi z buta i sprzedał niepełny produkt w pełnej cenie. Po ukończeniu gry, ta pozostawia wiele nierozwiązanych kwestii. Na marzec zapowiedziano pierwsze darmowe DLC, a tych ba być łącznie kilka. Podobna akcja miała już miejsce przy SFV, gdzie w grze za 249 zł na starcie można było uruchomić raptem 2 tryby, a na każdy kolejny czekało się miesiącami.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Tutaj chyba nawet osoby ze słabszym wzrokiem widzą różnicę ;) :
[youtube]I-rE0Qul7II[/youtube]

Obraz z prosiaka jest lepszy, ale porównywanie "4K" z 1080p jest dziwnym krokiem bo różnica zawsze będzie właśnie ze względu na rozdzielczość.
Niech zrobią taki test w tej samej rozdzielczości.
Dzisiaj pytałem w kilku miejscach i nowa większa dostawa PS4 PRO po 10.02.2017.
Zacząłem się zastanawiać czy brak dostępności nie wynika z problemów technicznych z prosiakiem, niektóre tytuły na początku wyglądały gorzej niż na standardowym PS4.
Może łatają coś na szybko na kolanie, czego nie są w stanie zrobić przez aktualizację.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obraz z prosiaka jest lepszy, ale porównywanie "4K" z 1080p jest dziwnym krokiem bo różnica zawsze będzie właśnie ze względu na rozdzielczość.

O to chodzi,aby było ładniej.Na ekranie FHD też można wybrać opcję 4K na PS4 Pro (o ile jest dostępna),z tym że obraz będzie wtedy downskalowany :wink:
 

Zmstr84

New member
Zastanawiałem się nad zakupem tego PS4 Pro na przyszłość, ale odpuściłem i kupiłem zwykła wersję.
Generalnie jeśli chodzi o główny nurt tego wątku, czyli "czy warto", to wydaje mi się, że tak. Zakupiłem PS4 zaraz po premierze, byłem lekko zdegustowany działaniem PSN, średnio mi podchodziła. Sprzedałem, kupiłem X One, który swoją drogą jest kapitalny, ale dla człowieka od 1999 roku posiadającego konsole od Sony i żadnej innej, to uczucie wyobcowania, gdy ma do czynienia z innym produktem. Sprzedałem X-a i na nowo kupiłem PS4, tym razem Slim.
 

piechu

Member
Bez reklam
Tez miałem PS3, ale wtedy mało filmów oglądałem i dało się żyć z buczeniem napędu.
Teraz mam PS4 Pro i o ile wirujące płyty słychać tylko przy rozpędzaniu to wiatrak konsoli skutecznie przykuwa uwagę przy cichych scenach i jest dość irytujący.
Osobiście planuję zakup odtwarzacza UHD.

Wczoraj akurat miałem okazję odpalić film na BD i nie zauważyłem tego o czym piszesz. Napęd konsoli słychać tylko krótko po włożeniu płyty natomiast już podczas samego odtwarzania zarówno napęd jak i wiatrak są praktycznie bezgłośne. Reasumując PS4 Pro wg mnie bardzo dobrze sprawdza się w roli odtwarzacza BD.
 

DrWredman

Active member
Wczoraj akurat miałem okazję odpalić film na BD i nie zauważyłem tego o czym piszesz. Napęd konsoli słychać tylko krótko po włożeniu płyty natomiast już podczas samego odtwarzania zarówno napęd jak i wiatrak są praktycznie bezgłośne. Reasumując PS4 Pro wg mnie bardzo dobrze sprawdza się w roli odtwarzacza BD.

zrób pauzę i sprawdź czy wtedy słychać wiatrak.
 

piechu

Member
Bez reklam
Oczywiście robiłem i pauze jak i mute na ampli. Ani w jednym ani w drugim przypadku hałasu brak.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No, pięknie.
Łykam z marszu jak pelikan.
Codemasters poszedł chyba po rozum do głowy i kończy z tą gimbusową otoczką.
Czyste, niczym nie zmącone rajdy, to jest to.
 
Do góry