Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Haha.. Myslalem ze mowa o konkretnym tytule , a to tylko skrot ;)

Choc roZnie to mozna interpretowac .

"NG+++++) Fenomenalna seria. - new game ? o_O
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Pewnie tak .
Savron delikatnie zakrecil i sie ulotnil ;) Haa

Jestem, jestem. Tak, NG++, to ponowne przejście gry, tylko ze z każdym nowym, wszystkie przeciwniki stają się mocniejsze. A do tego, żeby zdobyć niektórzy broni musisz zabić bossów za drugim przejściu gry. Ale prawdziwa zabawa zaczyna się z NG +++., kiedy ci atakuje wszystko co tylko jest w tej grze. :D
 

Aerofan

Member
Ale ROTR obsługuje HDR.

Ale gdzie to się włącza ? Bo gra normalnie nie działa w HDR.


Niewiem czemu większość myśli że hdr to jest jakiś wow kolorystyczny. A to tak jakby wcisnąć jeden guzik odp za kontrast i jasność. Nic więcej

Też tak myślałem do bodaj przedwczoraj. Łe, pewnie jakiś bajer który można wyświetlić na każdym LCD. Otóż jednak nie. Ogromna różnica w kontraście między jasnymi a ciemnymi partiami, z zachowaniem szczegółów w tychże partiach, to jednak ładny bajer. Wiem, że może tego nie będzie widać na zdjęciu, ale u mnie wrażenie robi to demko od LG z szachami :

http://www.kubacichocki.pl/kosz/hdr.jpg

Czerń sprawia tu wrażenie, jakbym miałem panel OLED a nie "zwykły" LED VA.
 

Aerofan

Member
Co ściągnął? Spodnie ? Bany ludzie dostają bo komuś coś prześlą a pisanie o ściąganiu jest ok...
Bardzo dobrze że.ci nie działa i nienwygląda dobrze

Nawet nie zorientowałem się, że ten kolo pisał do mnie. Bez komentarza :)


Ta lista nie do końca jest poprawna. Na przykład Fifa 17 również nie obsługuje HDR, tak samo, jak ROTR i BF1.. A szkoda :( Z gier, które NA PEWNO obsługują i widziałem w akcji, Beginning Hour i Last Of Us. O ile to pierwsze jest dość słabe, to Last of Us już w HDR wygląda super.
 
Ostatnia edycja:

Aerofan

Member
Jednak stwierdzam, że ten Tomb Raider na PS4 słabo jest zoptymalizowany. Na 4K natywna rozdzielczość to max 1440p, przy czym tak na oko jakieś 20-25 fps przy dobrych wiatrach. Jak się przestawi na najlepszą płynność, to jest dobrze, jakieś 50-60 fps, ale rozdziałka natywna to nie wiem, z 900p ? Trochę to kłuje w oczy. Watch Dogs tylko na chwilę odpaliłem i szału nie ma, także 25fps +-.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Wczoraj podłożyłem termometr pod konsole grając w Batlefilda w sieci, to pod konsola było 36 stopni, na konsoli 38. Wentylator tak nie szumiał jak był przepływ powietrza lepszy, ale jednak chyba trzeba zaopatrzyć się w podstawkę chłodzącą
 

Kangur2

New member
Mimo że dolby Atmos i DTS:X jest od kilku lat, PS4 nie obsługuje tego formatu. Natomiast Microsoft wprowadza już w kwietniu na konsolę i PC.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jednak stwierdzam, że ten Tomb Raider na PS4 słabo jest zoptymalizowany.
:lol::lol::lol:

Na 4K natywna rozdzielczość to max 1440p, przy czym tak na oko jakieś 20-25 fps przy dobrych wiatrach. Jak się przestawi na najlepszą płynność, to jest dobrze, jakieś 50-60 fps, ale rozdziałka natywna to nie wiem, z 900p ? Trochę to kłuje w oczy.
Większych bzdur dawno nie czytałem.

Seizo - pobrales juz Nioh'a ?
Juz ost chwile , kiedy mozna to zrobic :p
Pobrałem już wczoraj. Teraz czekam do soboty :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
SEIZO, już grałeś Last Guardian? Naprawdę ma skopana kamerę i sterowanie? Za bardzo nie zdziwiłem by się, bo to japończycy, zawsze mają problemy z kamerą. Na przykład, Dark Souls, Bloodborne, bo w tych grach więcej walczyłem z kamerą, niż z bosami :D. Juz nie wspominam o Shadow of Collossus oraz ICO. Zawsze mają problemy z kamerami. Daj znać. Musze w to zagrać, ale chcę być przygotowanym na masakrę z kamerą. ;-)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Dlaczego do soboty ?
A opis przeczytal? :p

SEIZO, już grałeś Last Guardian? Naprawdę ma skopana kamerę i sterowanie? Za bardzo nie zdziwiłem by się, bo to japończycy, zawsze mają problemy z kamerą. Na przykład, Dark Souls, Bloodborne, bo w tych grach więcej walczyłem z kamerą, niż z bosami :D. Juz nie wspominam o Shadow of Collossus oraz ICO. Zawsze mają problemy z kamerami. Daj znać. Musze w to zagrać, ale chcę być przygotowanym na masakrę z kamerą. ;-)
Sterowanie jak w ICO. Kamera miejscami potfrafi napsuć krwi i wtedy nic nie widać. Ta w BB i DS jest super przy tym. Spadki FPS miejscami odczuwalne, ale chwilowe i nie przeszkadzało mi to w grze (grałem na zwykłej PS4).Teraz wyszedł patch, więc jest podobno troche lepiej z płynnością ale osobiście nie sprawdzałem. Nie mniej jednak gra jest genialna. Historia i narracja jest świetna i wzruszająca, a sam Trico przecudowny. Zagadki jak za starych czasów. Miejscami trudne i żadnych podswietlonych podpowiedzi. Warto było czekać 9 lat. Właśnie dla takich gier kupuje się konsole. Jak podobało Ci się ICO i SOTC to wiesz czego się spodziewać po grach Uedy. Ja polecam, tym bardziej ze twraz gierka jest w do nabycia w dobrej cenie. Każdy posiadacz PS4 powien w to zagrać.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
W Nioh będzie można zagrać dopiero od 21.01 od 00:00 do 22.01 23:59. Pobrać można wcześniej, ale gry nie uruchomisz. Nie wiem o co kaman:confused:
 
Do góry