Ps4 czy warto

Bonaventura

New member
Oj mialy :)
W Dragon Ball'a to nie gralem , ale bajki ogladalem ;)
Czekam na film fabularny , taki konkretny bo jakis tam juz byl , ale lipa straszna .
Jezeli chodzi o gre , to daje rade ?, bo myslalem nawet nad nia.

Ja najdłużej zagrywałem się w Dragon Ball Z: Budokai 3. Jak dla mnie i znajomych była to najlepsza "napierdzielanka" a nie jakieś klepanie się po policzkach. Jeszcze do tego tryb turnieju i jazda na pół wieczoru. Ale tych gier z serii było więcej, tylko na portalach aukcyjnych osiągają nieraz nie małe ceny :-(

A co do filmu fabularnego to nawet mam to coś, "Dragonball Evolution" ale lipa straszna. Temat też już niezbyt modny więc o nowy raczej będzie ciężko.
 

pantomima

Banned
Ja najdłużej zagrywałem się w Dragon Ball Z: Budokai 3. Jak dla mnie i znajomych była to najlepsza "napierdzielanka" a nie jakieś klepanie się po policzkach. Jeszcze do tego tryb turnieju i jazda na pół wieczoru. Ale tych gier z serii było więcej, tylko na portalach aukcyjnych osiągają nieraz nie małe ceny :-(

A co do filmu fabularnego to nawet mam to coś, "Dragonball Evolution" ale lipa straszna. Temat też już niezbyt modny więc o nowy raczej będzie ciężko.

Biore ta gre pod uwage ;)

Dragonball Evolution - o tym wlasnie nedznym filmie mowilem .
Nie tego sie spodziewalem jak zapewne kazdy kto ogladal bajke ;)
 

piechu

Member
Bez reklam
Panowie,
polecilibyście jakiś nauszny headset w rozsądnych pieniądzach, który zadziała z PS4 i ewentualnie z PC? Szukam headseta przewodowego, ale z uwagi na podłączanie do go pada PS4 fajnie by było, żeby przewód nie miał 3m długości a wręcz przeciwnie był stosunkowo krótki.
 

Carno

New member
Sparowałem DualShock'a 4 z TV Sony i działa, tylko teraz problem jak spowrotem sparować go z PS4 Pro, konsola go nie widzi i nie mogę nawet sie zalogować bo wymaga naciśnięcia na klawisz PS na dualu.
 

piechu

Member
Bez reklam
Po tygodniu ciupania na ps4 jest jedna rzecz, która mnie strasznie ale to strasznie wkurza... prędkość internetu sztucznie ograniczana przez soft konsoli (tak wyczytałem). Mam neta 150/8 a konsola maksymalnie zaciąga materiał z ps store z prędkością ~30mbit/s (taką prędkość wykazuje test połączenia i to jest wartość maksymalna jaką mi się udało uzyskać) gdy konsolę mamy włączoną. Gdy konsola jest w trybie czuwania to zasysanie idzie szybciej - o ile szybciej nie wiem ale jest trochę lepiej. Cholery można dostać. Jestem przyzwyczajony do trochę innego standardu :)
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
Serio? Nosz kuźwa. U mnie wszystkie sprzęty - NAS, PC i laptop wysycają łącze na maksa a na ps4 nieważne czy połączenie idzie pod 2.4; 5ghz czy ethernet nie ma szans na osiągnięcie maksymalnej prędkości łączą. Może coś trza poustawiac na samym ps? Nie korzystam ani z QoS ani nie mam poustawianych żadnych innych pierdół, które mogłyby sztucznie ograniczać połączenie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

krishd

New member
Konsola podłączona kablem, jutro mogę sprawdzić jeszcze raz ten test po kablu i wifi. Tylko ja mam wersje pro nie wiem czy to ma znaczenie.
 

piechu

Member
Bez reklam
Też mam pro

Edit:
Udało mi się przed chwilą odpalić speedtesta przez www i spokojnie PS4 z tego poziomu wysyca łącze na maksa. Zatem problemem jest albo oprogramowanie konsoli celowo obcinające prędkość pobierania danych albo serwery Sony są zrobione z pyrów.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

krishd

New member
Też mam pro

Edit:
Udało mi się przed chwilą odpalić speedtesta przez www i spokojnie PS4 z tego poziomu wysyca łącze na maksa. Zatem problemem jest albo oprogramowanie konsoli celowo obcinające prędkość pobierania danych albo serwery Sony są zrobione z pyrów.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Na 5GHz pokazało 53/59
 
Do góry