Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida był tym nieźle wkurzony :D:D
[youtube]DUZpLER4WJE[/youtube]

Piramida ?
Podobno dostal na swieta zagrozenie (z co drugiego przedmiotu) i sie cisnieniuje ;)

Jaki wkurzony i ściśnieniowany ? :mrgreen:
10641239_369517109877447_4871587388279201143_n.jpg


No no , po ostatniej wywiadowce dostal bana od starych :razz:
I na zasysanie :D

Ale już mam dobre oceny i ban zdjęty :D;)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
a czy ktos pogrywa w The Last Guardian?

Bardzo milo wspominam Shadow of The Colosus na PS 2 (fantastyczny klimat). Z checia poznalbym opinie kogos, komu obie gry nie sa obce :)
 

pantomima

Banned
Caparzo nie mow ,ze Tekken Ci sie nie podoba ?
Gierka jest mega !
Ja tam juz sie doczekac nie moge :D

Kombinuj Nfs Rivals, ja juz mam na bazie , jeszcze konsoli mi tylko brakuje , ale 22 juz bd mogl sie bawic ;)
 

pantomima

Banned
Rowniez pykalem i w Tekkena i Mortal Kombat i z tych dwoch wole tego pierwszego .
Wlasnie dzis patrzylem i porownywalem Mortal Kombat XL ze Street Fighterem 5 , i tu rowniez wole bardziej Streeta ;)
Mortal wydaje mi sie tepy,ciezki jakis taki .
 

Bonaventura

New member
a czy ktos pogrywa w The Last Guardian?

Bardzo milo wspominam Shadow of The Colosus na PS 2 (fantastyczny klimat). Z checia poznalbym opinie kogos, komu obie gry nie sa obce :)

U mnie do dzisiaj obok TV stoi prawie nówka PS2 i czeka na odrobinę czasu wolnego aby odpalić Shadow of the Colossus. Lata temu w to gralem, klimat tak zapadł mi w pamięci, że pomimo upływu już ponad 10 lat do dziś pamiętam wiele momentów. Trochę brakowało mi tam dialogów, już mógłby nawet cos do tego konia mówić hehe.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
a czy ktos pogrywa w The Last Guardian?
Bardzo milo wspominam Shadow of The Colosus na PS 2 (fantastyczny klimat). Z checia poznalbym opinie kogos, komu obie gry nie sa obce :)
Ja pogrywam. Dla mnie gry Uedy to wysoka półka. Jeżeli podobał ci się ICO i SOTC to jest po pozycja obowiazkowa. Boli tylko optymalizacja. 9 lat i taka fuszerka. Widać że programistom brakuje umiejętności. Ja gram na PS4. Na pro podobno jest trochę lepiej. Nie żałuje 299 zł.

Ktos czeka na TEKKENA 7 ?
To już nie jest ten Tekken co kiedyś.
 

pantomima

Banned
U mnie do dzisiaj obok TV stoi prawie nówka PS2 i czeka na odrobinę czasu wolnego aby odpalić Shadow of the Colossus. Lata temu w to gralem, klimat tak zapadł mi w pamięci, że pomimo upływu już ponad 10 lat do dziś pamiętam wiele momentów. Trochę brakowało mi tam dialogów, już mógłby nawet cos do tego konia mówić hehe.

Widac ze masz tendencje(senstyment) wracac do staroci :p

Ja kiedys majac ps3 pozyczylem ps1 z wielka zajawka na kilka starych tytulow.
Odpalilem Bandicota , pogralem chwile , na drugi dzien oddalem konsole ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z bijatyk,ciekawie zapowiada się również "Injustice 2",gdzie walczymy postaciami z DC Comics.
Nie jest może tak brutalna jak "Mortal Kombat",ale też nie jakoś bardzo delikatna.
Fajnie,że można używać/rozwalać przedmioty.
Lokacje,grafika i wstawki filmowe też nieźle się prezentują.
Obczajcie sobie np. walkę od 8:30 sek. ;)
https://youtu.be/QlRp__ZB0Zg?t=8m30s
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Ja bym z przyjemnoscia pogral w cos w stylu starego Street Fightera z fliperow :)

A sorry Piramida , nie wiesz pewnie o czym mowie... :p
Ile miales wtedy ...3/4 lata hyhyhy :p

Ostatnio trafilem na Injustice 2, cos ala Mortal :)
 
Ostatnia edycja:

Bonaventura

New member
Widac ze masz tendencje(senstyment) wracac do staroci :p

Ja kiedys majac ps3 pozyczylem ps1 z wielka zajawka na kilka starych tytulow.
Odpalilem Bandicota , pogralem chwile , na drugi dzien oddalem konsole ;)

Stare gry miały w sobie "to coś", zmuszały gracza do myślenia czy angażowały w fabułę. Jakoś dzisiejsze tytuły nie mogą mnie przytrzymać przy konsoli. Ostatni tytuł który zapadł mi w pamięć to Metro: Last Light. Mam jeszcze PS3 oraz m.in. kilkanaście gier jeszcze nie rozfoliowanych, ale brak zachęty z ich strony. PS4 oddałem na drugi dzień po zakupie - totalna porażka jeśli chodzi o przyjemność z gry. No ale to było zaraz po premierze, teraz tytułów więcej, doszło Pro i może coś się zmieniło.

Z bijatyk to u mnie zawsze górowały Dragon Ball oraz Mortal Kombat, jednak co fatality to brutality ;)
 

pantomima

Banned
Oj mialy :)
W Dragon Ball'a to nie gralem , ale bajki ogladalem ;)
Czekam na film fabularny , taki konkretny bo jakis tam juz byl , ale lipa straszna .
Jezeli chodzi o gre , to daje rade ?, bo myslalem nawet nad nia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry