Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Oczywiście że jest. Nie mniej jednak jeżeli nawet fabuła nie jest najwyższych lotów to dobry gamepley potrafi to wynagrodzić. Przykład MGSV. Fabuła w porównaniu do poprzednich części średnia ale sam gameplay to po prostu mistrzostwo świata.
 

Tekle

New member
Szkoda że te konsole do gier jak i same gry są tak drogie. Teraz jak mam na głowie tyle wydatków to nawet nie wiem czy będzie mnie na to stać. No może kiedyś będę mógł sobie na to pozwolić...
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Konsola sama w sobie droga nie jest. Na chwilę obecną ponad 2 lata po premierze, "gołą" PS4 (bez gier) można dostać za 1200-1300 zł. Używkę z grą znajdziesz już za około 1000 zł. Gorzej natomiast wyglądają ceny gier, bo te na premierę to czasami wydatek rzędu 250 zł. Przesada. Nie mniej jednak zawsze można wymienić czy odsprzedać. Nawet jeżeli przysłowiowo nie śpimy na pieniądzach to posiadając już konsolę i dobrze kombinując możemy grać i to naprawdę po bardzo niskich kosztach.
 

Ramlesa

New member
Narzekać na ceny gier można było rok temu. Bo na ps4 było ich mało. Teraz odpuszczając nowości gry chodzą w rozsądnych cenach i każdy znajdzie coś dla siebie.
Ps.
Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na konsole.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Do tego częste promocje na PSS. W promocji świątecznej można było kupić naprawdę dobre gry w cenie od 29 - 70 zł
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A Ty dalej myślisz o konsoli? ;)
W Wawie na giełdzie (czy w sklepach) też wymieniają, ale zdzierstwo straszne. No i co z online, przecież niektóre używki mają wykorzystany kod?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Do zabawy online na PS4 nie ma żadnych kodów. Trzeba tylko opłacać plusa. Kody są dołączane do jednorazowego wykorzystania DLC.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A Ty dalej myślisz o konsoli? ;)

Korcą mnie niektóre exclusivy,jednak wstrzymam się jeszcze trochę,gdyż jestem ciekawy co pod względem wydajności przyniesie PS4 Neo...
Może na czerwcowych targach E3 rozwieją wątpliwości...;)

W Wawie na giełdzie (czy w sklepach) też wymieniają,

To prawda.Znajomy wspominał o sklepie na Dw. Wileńskim...;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest sporo punktów, mam gdzieś jeszcze karty stałego klienta, ale to zdziercy są. Kupujesz nowość za (np.) 200zł, po 2 tygodniach chcesz wymienić na inna nowość i już chcą 60-80zł dopłaty. Najlepszym rozwiązaniem mimo wszystko jest allegro. Wielokrotnie to przeliczałem i zawsze alle wygrywało, tyle, że musisz czekać, a jak wiadomo gracze są niecierpliwi i chcą na już ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z drugiej strony,tych nowych "lepszych" gier,ostatnio jakoś mało.
Minęła 1/3 2016 roku i co wyszło na PS4 ?
Far Cry Primal,The Division,Dark Souls 3 i Dirt Rally ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To, że były kody do PS3 to wiem, ale coś mi się wydawało, że były również kody w niektórych pozycjach do online w PS4, no ale skoro nie ma to ok, ja już pogrzebałem PS4.
Kamera, jakieś standy do padów i +/- 10 gier leżą i się kurzą.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Tym bardziej nie :) Jak juz pisalem powyżej, kody dodawane są do dodatkowej zawartości i te mogą być użyte tylko raz.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przy okazji...

Konsola,która może się poszczycić największą ilością przedanych sztuk w Polsce :
(pięęęęękne czasy :) )

[youtube]T7VMrGr1BhE[/youtube]

P.S.
Polecam kanał tego gościa.
 
Do góry