Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Mi Hellblade jakoś nie podszedł.
Trzeba będzie obadać. Wg wielu recenzji najlepszy straszak. Szkoda, że tylko cyfra.

[Youtube]dY8AVTFbR9o[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe co z tego wyjdzie...
[youtube]EB5HCcKcLNQ&has_verified[/youtube]

Mówili,że w marcu ma też wyjść Kena.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pierwsze wrażenie to "jakie to dupne" :D Ledwo wkomponowałem obie konsole za TV.
Świetna jest ta kolekcja gier na start. Gdyby to była moja pierwsza konsola, to byłoby w co grać. Pad dobrze leży w dłoniach i to by było na tyle z pierwszych wrażeń.
fd565931de742c24a880a2a176fa2db2.jpg
a1ebc2f5f7695cd2e1968dd5d40559fa.jpg
231236946c9f1fa5496eee06da03468f.jpg
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Pierwsze wrażenie to "jakie to dupne" :D Ledwo wkomponowałem obie konsole za TV.
Świetna jest ta kolekcja gier na start. Gdyby to była moja pierwsza konsola, to byłoby w co grać. Pad dobrze leży w dłoniach i to by było na tyle z pierwszych wrażeń.
fd565931de742c24a880a2a176fa2db2.jpg
a1ebc2f5f7695cd2e1968dd5d40559fa.jpg
231236946c9f1fa5496eee06da03468f.jpg


u mnie ps5 podobnie, z tym, ze z lewej strony TV, kabli tez tyle mam za szafka :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to trzeba zbierać kasiorę na maj :-D
[youtube]btFclZUXpzA[/youtube]

A w ogóle,Capcom dowiedział się,że Kaminskakl ma nową konsolę i postanowił zapodać Mu demo :-D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ale zes zapierdzielil leda na tasmie za tv xD
Trzyma się tak już ponad 2 lata :E Na tym oryginalnym kleju taśma się luzowała.

Jakby ktoś się zastanawiał nad pilotem do PS5 to jest to zbędny bajer, bo działa obsługa pilotem od Samsunga. Można włączać gry, obsługiwać Netflix itd.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Uncharted i Last of us, są upgrejdowane pod PS5?
Darmowe i ostanie części? Jeżeli tak, to chociaż tyle na dobry początek.
Po za tym, mając już XB nie widzę nic tam dla siebie z tych rzekomych exów.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na chwilę obecną, widzę tylko te dwie pozycje do ogrania - biorąc pod uwagę, że jest już jedna konsola.
Myślałem jeszcze o Spajdercieciu, ale teraz po Mafii, czy Hitmanie, nie wiem czy miałbym ochotę skakać w kalesonach po budynkach ; )
Brakuje mi gier, do których się wraca, jak Forza, a zaraz MFS który będzie ogrywany latami.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Spiderman jest jedyny w swoim rodzaju :D Dynamika rozgrywki powala. Grafika też topowa. Poruszanie się po mieście to świetna sprawa, można wejść na każdy most, budynek, a potem z niego zeskoczyć, zanurkować itd. Frajda na całego. Dokładnie tego spodziewałem się po nowym Pająku.

The Last of Us nie grałeś nigdy?
 
Do góry