Ps4 czy warto

szybal

Banned
Witam
Zgadzam się z kolegą gry na tv 65 cali z Ambilight to poezja dla oczu ja jeszcze powiększyłem efekt o zestaw Philips HUE.
Polecam .
 

Dingo

Member
Kupiłem w grudniu 2017 obie i od tego czasu przeszedłem Titanfall 2, Gears of War 4, potem kolej na The Last of Us na PS4 , kolejno GTA V na XOX, następnie Until Dawn na PS4 - i Crash w między czasie..... obecnie przeszedłem dzisiaj Horizon Zero Dawn - .......staram się znaleźć czas aby pograć te 3-4h w tygodniu (niestety nie codziennie, tylko licząc całość od poniedziałku do piątku) i przynajmniej tyle samo przez weekend.

Nie to ze sie czepiam ;) ale przejsc 6-7 tytulow w trzy miesiace grajac po 4 godziny tygodniowo to SZACUN ode mnie. Ja mecze gry zdecudowanie dluzej. Na przyklad bawie sie COD MW remastered od poltora roku grajac w multi mniej wiecej podobnie (3-4 godz tyg) i jestem w polowie drogi do 20 Prestiga...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie to ze sie czepiam ;) ale przejsc 6-7 tytulow w trzy miesiace grajac po 4 godziny tygodniowo to SZACUN ode mnie. Ja mecze gry zdecudowanie dluzej. Na przyklad bawie sie COD MW remastered od poltora roku grajac w multi mniej wiecej podobnie (3-4 godz tyg) i jestem w polowie drogi do 20 Prestiga...
Nie włączam Multi w żadnej grze. Taki Titanfall i Gears of War czy Until Dawn ma fabułę na nie więcej niż 6h :) GTA V czy Horizon rzeczywiście zatrzymały mnie na kilkadziesiąt godzin.

Tapnięte z S9+
 

pantomima

Banned
A ja polecam OLEDa w ciemności. Dużo lepiej niż mrugająca choinka :D Kto co lubi.

Edit:
Zainstalowałem dzisiaj Far Cry 5. Nie na PS4 Pro tylko na XOX, bo liczę na to, że będzie wyglądała ładniej/lepiej działała. Ogólnie zmieniam ostatnio konsolę co grę :D Kupiłem w grudniu 2017 obie i od tego czasu przeszedłem Titanfall 2, Gears of War 4 - fajne gry do nauki pada (moje pierwsze konsole w życiu), potem kolej na The Last of Us na PS4 - mistrzostwo świata, muszę przejść jeszcze raz, kolejno GTA V na XOX - genialna gra, nic dodać, nic ująć, następnie Until Dawn na PS4 - fajny interaktywny film, wciągnął mnie całkiem mocno i Crash w między czasie - świetny powrót do klasyki z dzieciństwa, kiedy pół placu siedziało o kumpla bo jedyny miał PlayStation w domu :D, obecnie przeszedłem dzisiaj Horizon Zero Dawn - świetna gra z genialną oprawą graficzną. Na OLED prezentuje się przepięknie. Teraz przyszła kolej właśnie na FC5 na XOX :) Potem w kolejce czeka Uncharted 1-3 na PS4 i chyba wezmę się za Assasins Creed Origins lub Wiedźmin 3 :)
Ogólnie bardzo żałuję, że nie kupiłem sobie wcześniej konsoli. Na PC potrafiłem nie odpalać żadnej gry przez 2-3 lata, a tu się wkręciłem na maska i staram się znaleźć czas aby pograć te 3-4h w tygodniu (niestety nie codziennie, tylko licząc całość od poniedziałku do piątku) i przynajmniej tyle samo przez weekend.
"Moja" jedynie się śmiała, że się cofam w rozwoju, ale jak sama pograła w Crasha czy The Last of Us to zrozumiała, że to fajna odskocznia od codzienności :)


I dokladnie po to glownie zostala stworzona konsola . Od taka fajna odskocznia od dnia codziennego ;)

Przed Toba jeszcze wiele ciekawych gier do przejscia :)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kiedyś trochę pograłem (miałem pożyczonego).
Może kiedyś do niego wrócę.

Bierzesz nowego Far Cry'a ? :wink:
Crash jest świetny, chociaż u mnie to był też spory sentyment, bo grałem w to za dzieciaka i teraz te kilkanaście lat później bawiłem się równie dobrze. Z przyjemnością przeszedłem całego (3 części). Obecnie gram właśnie w FC5, ale na Xbox One X, bo na tę konsole kupuje gry multiplatformowe. Przeważnie lepiej działają/wyglądają (lub obie opcje) niż na Pro. Grę jak najbardziej polecam, wbrew opinią w internecie, bo sporo osób na nią psioczy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja już mam :-D

20180410_222924.jpg
 
Do góry