PS3 z zagranicy

luki00775

New member
Witam mam kilka pytan, na ktore mam nadzieje pomozecie mi znalezc odpowiedz, mam mozliwosc kupienia ps3 pochadzcego z UK i...

1. gosc ktory sprzedaje ten sprzet twierdzi, ze gwarancja na 2 lata z uk jest obslugiwana przez sony polska, potrzeba tylko zaswiadczenia ze konsola zostala tam zakupiona a takie mam dostac, jest to prawda? gwarancja z uk jest wazna w polsce??

2. sprzedawca twierdzi ze konsola z uk niczym nie rozni sie od tej zakupionej w polsce, a mianowicie pudelko i jego zawartosc sa identyczne, wrecz jakby z jednej serii z tej samej fabryki, oczywscie sa PAL, zadna ps3 wedlug niego nie ma polskiego menu, ma racje??

3. jak jest z grami zakupionymi w uk, sa tam troche tansze, roznia sie czyms od tych zakupinych w polsce?? sa w wersji anglojezycznej.... w polsce sa jakies gry po polsku?? np. mgs4 mozna kupic w polsce w j. polskim?

4. Mam jeszcze takie pytanie, orientuje sie ktos jakie sa ceny ps3 i i gier w UK, chcialbym sprawdzic za ile mozna faktycznie tam kupic i porownam to sobie z jego cena....

czekam na Wasze odpowiedzi, pozdro
 

kini0

New member
Bez reklam
Uk

Witam!
Generalnie w UK wszystko jest tańsze.... Gry i fIlmy na BD również- 2Płytowy koncert Tiesto kupiłem za 13 funtów.... Pozatym za niewielką kasę można tam kupić używane tytuły! I nic się nie bój - sprzęt z UK działa w Polsce normalnie!- jedynie trzeba dokupić przejściówkę sieciową... inne gniazdka elektryczne. Koszt około 5zł....
PZDR.:grin:
 

luki00775

New member
taniej....... znaczy za ile mozna tam kupic konsole 40gb?? nie chce zeby mnie gosc-posrednik zwalkowal, a gry?? tez moge od razu wziasc, tylko o i le sa tansze??
 

Ogr

New member
Bez reklam
Obecnie mam tam szwagra od 2 tygodni w Londynie ,nowosci gier stoją 40funt,potem ceny spadaja na 30,20 .Mowił ze sa promocje np MGS4 jako nowość 40 funta do tego mozesz sobie dobrac gierke za połowe ceny z przedziału 30 ,20.Sa tez promocje ze jedna z przedziału 20 ,gratis .Takie info mam od piatku wiec jak bedzie wracał to mnie zaopatrzy :D :D :D
P.s takie ceny sa na ps3 jak i xbox360.
 

luki00775

New member
a jak z cena samej konsoli????

i jak z jej gwarancja, obowiazuje ona w serwisach sony w polsce??

te gry tam kupione sa w wersji angielskiej, a w polsce sa jakieg gry po polsku?? czy wszystko po angielsku i tylko opakowanie w j polskim?
 

Ogr

New member
Bez reklam
Wszystko Angielskie w polsce jedynie mozesz kupic z polska instrukcją ;) Jak bedziesz cierpliwy to wysle wiadomosc do szwagra z pytaniem o cene ps3 i zapyta o gwarancje .
 

Ogr

New member
Bez reklam
heheh ok dzieki ci panie :-D :krol: Moze ktos predzej obdaruje cie tym info ,siedza tu ludzie z UK.Wiadomosc wysłana teraz pewnie pracuje to moze potrwac.
 
Ostatnia edycja:

macek

New member
Bez reklam
w tamtym tygodniu widzialem za 289 z MGS4,zreszta jutro wstapie do paru sklepow to spojrze na ceny ogolnie zeby wyrwac cos taniej musi byc dobra promocja,a czesto to sie zdarza,ale wiekszosc tytulow wylapalem poprzez ebay gdzie mimowszystko,mozna kupic jeszcze taniej.pozd.
 

sobolew

New member
niestety juz nie ma tej promocji, ale ja swoja kupilem za 263funty na lotnisku Stansted w HMV ( z GT5 Prologue).

dodam ze sama konsola kosztowala 255L + gra 8 funtow lub film.
z GTA IV byla za chyba 272L.

pozdrawiam
 

luki00775

New member
szybkie pytanie.....

JADE DO WLOCH I MOZE KTOS SIE ORIENTUJE JAK JEST TAM Z CENAMI PS3 I GIER O RAZ JAK WYGLADA SPRAWA GNIAZDKA, PRZEWODOW, GWARANCJI POZNIEJ W POLSCE ITD.
 

luki00775

New member
mam okazje kupic nowy pack ps3 40gb + gt5p za 1330 zl z uk, co sadzicie o takiej cenie?? Ma ktos mozliwosc sciagniecia taniej?? niestety nie mam tam znajomego
 

TaZ

New member
kupilem PS3 w USA. Nie bedzie problemow ze wspolpraca konsoli z TV? Bezproblemowo mozna na byc w Polsce TV multisystemowy?:hmm: po powrocie do PL zamierzam zakupic porzadny sprzed pod czarnulke:rolleyes:
 

daszko87

New member
luki00775 napisał:
mam okazje kupic nowy pack ps3 40gb + gt5p za 1330 zl z uk, co sadzicie o takiej cenie?? Ma ktos mozliwosc sciagniecia taniej?? niestety nie mam tam znajomego

A wliczone w to kosztu transportu itd. ?
Wydaje mi sei ze oszczedzisz na tym z 200 do 300 zl... Pamietaj tez ze w UK sa inne gniazka (przejsciowka na szczescie to koszt kilku zl;))
Tak wiec sam ocen czy warto :)
Osobiscie planuje znalesc sobie oferte sklepu z mojego miasta na Ceneo badz Skapcu i kupic w najtanszym ale jakims blisko mnie :p
 

klemens007

New member
TaZ napisał:
kupilem PS3 w USA. Nie bedzie problemow ze wspolpraca konsoli z TV? Bezproblemowo mozna na byc w Polsce TV multisystemowy?:hmm: po powrocie do PL zamierzam zakupic porzadny sprzed pod czarnulke:rolleyes:
A jak wygląda sprawa kompatybilności gier europejskich na konsoli z USA? wszystko chodzi i filmy także , czy wystepuja jakieś problemy?
 
Do góry