PS3 Slim 250GB + 2 pady - 1100 zł

Forest89

Active member
Bez reklam
Witam. Proszę o pomoc co byście zrobili w moim przypadku :D Mam aktualnie grubą czarnulkę 80GB, jest bez wad póki co, nigdy jej nie naprawiałem, nigdy nie była w serwisie, działa w 100% :D Kolega sprzedaje swoją slimkę 250GB z dwoma padami za 1100 zł. Konsolę kupił w grudniu 2009 na gwiazdkę, majo ją używał, praktycznie w ogóle. Co byście zrobili bo mam duży dylemat :D Dodam, że na swoją czarnulkę mam klienta, który daje 800 zł. Co robić ? :D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Raz, że dobrą cenę złapiesz za swoją to dwa za 300 zł więcej dostaniesz slimkę i to jeszcze z tego co rozumiem z pół roku na gwarancji.
Pewnie jeszcze jednego pada na tym zyskasz więc nie ma się co zastanawiać.
Jak Cię teraz Twoja FATka zawiedzie to masz po ptoku, jak Cię slimka zawiedzie do pół roku to masz gwarancję a później co by Cię nie zawiodło to i tak będzie lipa :)
Mam nadzieję, że dobrze wyośliłem :D

Pozdrawiam,
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Za 1000 zł sprzeda mi, ale z jednym padem, czyli jeszcze taniej i w sumie lepiej dla mnie bo i tak tylko zawsze sam gram ;) Już sam niewiem. Sytuacja nieco się skomplikowała bo niestety straciłem klienta, który mi dawał za moją czarną 800 zł i w sumie niewiem ile teraz bym mógł za nią dostać...?
 

M@upa

New member
Trzeba było działać szybko a teraz to sam widzisz :smile: No cóż, może jeszcze znajdziesz jakiegoś klienta...
 
Do góry