PS3 odtwarza gorzej pliki avchd od kamery cx11

pietia

New member
Nagrane filmy w rozdzielczości 1080i przy odtwarzaniu na telewizorze za pomocą kamery wyglądają pięknie . Obraz jest płynny i bez smużeń . Ten sam plik kopiuję do ps3 przez usb z kamery.
Skopiwany film , przy mało dynamicznych scenach jest ok ale np. bujające się dziecko na huśtawce nie wygląda już tak ładnie, obraz skacze , nie ma płynności ruchu.
Jak to możliwe by mała kamerka odtwarzała filmy lepiej niż Ps3 wyposażona w potężny procesor.
Próbowałem różne kable hdmi , telewizor ustawiony na 100 hz dla wszystkich wejść.
Ps3 kupiłem jako magazyn i odtwarzacz filmów moich dzieci.
Proszę o pomoc bo jestem troszkę zniesmaczony jakością filmów.
 

zieloony

New member
odpowiedzi szukaj raczej w dziale kamery, jest tam duży wątek o AVCHD, no i może ktoś ma taką samą kamerę jak Twoja.
Również do tego celu zakupiłem PS3 i u mnie działa wszystko świetnie, lecz jak nie kopiuję samych plików na dysk konsoli, a tworzę dużą strukturę AVCHD na dysku zew. podpiętym do PS3.
Możliwe że Twoja kameta oprócz plików mts (m2ts) tworzy inne pliki informacyjne które grają razem z plikami filmowymi, a na PS3 kopiuje same filmiki. Spróbuj zgrać na kompa materiał, oprogramowanie dołączonym do kamery i wtedy takie pliki (lub strukturę) puść przez PS3
 
Do góry