PS3 nie widzi partycji

avzi

New member
Sytuacja przedstawia sie tak.
Mam dysk zewnetrzny USB 500 GB, który wykorzystuję jako domowe archiwum multimediów. Utworzyłem na nim 4 partycje: 3 FAT32 (osobne dla zdjęc, filmów i muzyki) oraz 1 NTFS.
Problem polega na tym, że po podłączeniu do konsoli widoczna jest tylko jedna partycja FAT32 (i to wcale nie pierwsza w kolejności, lecz druga - największa). Nie mogę więc przechowywać na osobnych partycjach plików różnego rodzaju, aby je w razie potrzeby odtworzyć z PS3.
Nie chcę przenosić np. zdjęć na dysk konsoli, bo mam je bardzo czytelnie pokatalogowane, a w wyniku tej operacji PS3 pomieszałaby ze sobą zdjęcia z róznych katalogów (juz tego próbowałem).
Czy jest jakieś rozwiązanie, aby konsola widziała wszystkie partycje FAT32?
 

avzi

New member
Masta_J napisał:
Tak, utwórz jedną o maksymalnej pojemności.

Pozdrawiam,


OK, tylko, że to nie jest rozwiązanie problemu "niewidzenia" partycji. Jedną dużą partycję miałem dotychczas.
Rozumiem więc, że nie ma rozwiązania, dzięki któremu PS3 widziałaby wszystkie partycje FAT32 dysku zewnętrznego?
 

Banzai

New member
A no właśnie, ja mam podobny problem. Dysk 2,5 ", 250 GB, 5400 rpm, jedna partycja FAT32 wsadzony w kieszeń.
Wpierw utworzyłem katalog "PS3", a w nim katalogi "VIDEO", "MUSIC", "PICTURE". Później wrzuciłem kilka pozycji pod odpowiednie katalogi. Jednak nic nie było widoczne. Dopiero jak przeniosłem katalogi bezpośrednio na dysk, bez folderu "PS3", to ruszyło.
Dysk został znaleziony przez konsole i nawet odczytał pozycje które na niego wgrałem. Niestety, problem jest, kiedy chcę przegrać coś na dysk w konsoli.
Przenośny HDD nagle znika w menu XMB.
:hmm:
 

neospiderman

New member
Nic tu się nie da nakombinować w tej materii, ps3 widzi tylko 1 partycję w fat 32 i koniec.
Przydało by się żeby programiści z sony rozwinęli ten aspekt ale nie sądzę żeby dali rady.
 
Do góry