ps3 media server pomoc

pumik

New member
Witam,

Chciałem spytać o podłączenie ps3 media server za pomocą kabla z laptopem. mam podłączony przez wifi ale kopiowanie danych np.: mkv idzie jak krew z nosa. W sumie nawet nie udało mi się skopiować całego filmu bo jego objetość powiększyła sie dwukrotnie i się rozłączyłem. Czytałem, że przez połączenie za pomocą kabla LAN prędkość jest znacznie większa. Znalazłem info jak podłączyć całość ale w przypadku gdy ktoś to robi pierwszy raz i nie ma wifi. Obawiam się, że jak będę próbował coś robić metodą prób i błędów to nie będę miał nawet połaczenia za pomocą wifi. aha mam tylko jeden kabel o ile to ma jakieś znaczenie.
 

pumik

New member
dzięki za link. mam jeszcze pytanie odnośnie przekopiowanego pliku. Wybrałem taki 800 MB film dla dziecka-kopowałem z folderu "transcode". Z 800MB zrobiło się kilka giga a po skopiowaniu na dysku zamiast jednego filmu były 4 - tsmuzer , Mencoder itp. Stad moje pytanie, może cos przeoczyłem, czy jest jakieś ustawienie, żeby skopiował się jeden plik? a moze kopiować nie z folderu TRANSCODE? z góry dzięki.
 
Do góry