PS3 jako odtwarzacz blu-ray

stey

New member
Witam, posiadam Panasa u30 kupionego całkiem niedawno.
Obiło mi się o uszy coś na temat wyświetlania obrazu w 100 klatkach na sekundę.
Jest to możliwe odtwarzając film blu-ray przez konsolę? Chodzi mi o 100hz.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

stey

New member
A co to ma do rzeczy bo nie bardzo rozumiem?

Przede mną kolejny owocny dzień kombinowania w wakacyjną nudę.
Mam zamiar sobie kupić film blu-ray z UK który nie posiada polskich napisów. I zastanawiam się czy uda mi się jakoś odpalić na konsoli ten film z zewnętrznymi napisami?
 

stey

New member
No to ja nie wiem dlaczego nie mogli tego zrobić. Przecież to nic trudnego. Czy to nie byłoby proste, odtwarzanie napisów z plików zew. na dysku? A nawet ściąganie napisów z poziomu odtwarzacza.

Nie mówię, że miałoby to być za darmo, ale zdecydowanie by ułatwiło kupowanie filmów za granicą.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
A co to ma do rzeczy bo nie bardzo rozumiem?

Przede mną kolejny owocny dzień kombinowania w wakacyjną nudę.
Mam zamiar sobie kupić film blu-ray z UK który nie posiada polskich napisów. I zastanawiam się czy uda mi się jakoś odpalić na konsoli ten film z zewnętrznymi napisami?

Nie wiem co ty sobie myślałeś, ze napisałeś taka bzdurę! Słyszysz/widzsz co ty piszesz???? Same napisy? A jakbyś je zsynchronizował do filmu? Jak niby byś chcial odpalic film i napisy z dysku w tym samym czasie? To tak jakbys chcial ogladac film z dysku i grac w gre... Jeszcze pretensje ze nie ma takiej możliwości...PS3 to konsola, a nie alfa i omega! Napisz jaki to film wiec moze coś z PL napisami się znajdzie...Ale ludzie...Troche byscie mogli pomyslec zanim napiszecie takie cos...
 

stey

New member
Chyba ci żyłka pękła...
Proste dwie rzeczy, a ty widzisz problem i jeszcze wyzywasz.
Zwyczajnie na pc pod systemem otwieram film i nakładam na to napisy innym programem. Czy to takie trudne?
ffdshow to robi bodajże.

Naprawdę zaawansowane rzeczy się dzieją człowieku, a ty uważasz że otwieranie filmu i napisów z dwu różnych źródeł jest niemożliwe to naprawdę Ci współczuje ograniczenia umysłowego.
Ja już więcej nie będę odpisywał na twoje posty. Z góry zaznaczam.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Chyba ci żyłka pękła...
Proste dwie rzeczy, a ty widzisz problem i jeszcze wyzywasz.
Zwyczajnie na pc pod systemem otwieram film i nakładam na to napisy innym programem. Czy to takie trudne?
ffdshow to robi bodajże.

Naprawdę zaawansowane rzeczy się dzieją człowieku, a ty uważasz że otwieranie filmu i napisów z dwu różnych źródeł jest niemożliwe to naprawdę Ci współczuje ograniczenia umysłowego.
Ja już więcej nie będę odpisywał na twoje posty. Z góry zaznaczam.

PS3 to NIE komputer!!!!!! Nie porownuj jej do komputera!!!! I na PS3 NIE MA aplikacji ktora ci tak otworzy napisy. No pomysl co ty wypisujesz! TO NIE JEST KOMPUTER!!!! I NIE uwazam tak tylko tak jest! A ograniczony to jestes ty, albo jestes kompletnym n00bem ktory nie ma pojecia co chce zrobic...Sprzedaj PS3 i kup sobie nowy "kompjutel" No ku*wa...JAK MOZNA NALOZYC NA KONSOLI NAPISY DO ORYGINALNEGO FILMU...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
JAK MOZNA NALOZYC NA KONSOLI NAPISY DO ORYGINALNEGO FILMU...

Otóż w teorii powinno się dać, jeśli odtwarzamy film BluRay, który miałby możliwość pobrania dodatkowych napisów przez internet. Technologia w PS3 jest z pewnością na to przygotowana.

Polecam się troszkę dokształcić i poczytać o BD-Live.

Pozdrawiam,
 

pav3l

New member
Bez reklam
Masta_J - nie takie mózgi do tej pory próbują udowodnić teorię względności.....
Układ zero - jedynkowy, jak da się w praktyce, to się da. Jak coś jest teorią, to się nie da. Nie ma trzeciego wyjścia. Na chwilę obecną się nie da. Zero.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dlaczego?
Sprawdzałeś wszystkie wydania BD czy co?
Ja ich aż tyle nie oglądałem by się tak arbitralnie wypowiadać.

[EDIT]
Czy może za bardzo się rozmarzyłem? ;-)

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

wasylhh

New member
Bez reklam
Dlaczego?
Sprawdzałeś wszystkie wydania BD czy co?
Ja ich aż tyle nie oglądałem by się tak arbitralnie wypowiadać.

[EDIT]
Czy może za bardzo się rozmarzyłem? ;-)

Pozdrawiam,

Zdecydowanie za bardzo poleciales do przodu...Nie da sie. Koniec i kropka. I ja tez zaluje, ze nie mozna pobrac napisow z BD Live. A jeszcze bardziej meczy mnie fakt, ze 95% filmow wydawanych jest na plytach BD-50Gb, a zajmuja niecale 40gb. 10Gb sie marnuje a jakito problem dodac napisy w kazdym jezyku...Ile by to wazylo? max 2Gb?
 
Do góry