PS3 jako odtwarzacz AVCHD i 3D

leonid113

Member
Witam.Koledzy szukam ratunku bo kupiłem konsolę PS3 która jest mi potrzebna jako odtwarzacz AVCHD i 3D.Zaktualizowałem ostatnio oprogramowanie do 2.66.Problem polega na tym,że nadal nie mogę odtworzyć plików 3D które maja rozszerzenie m2ts a na dodatek tego moje filmy z kamery w MTS nagrałem na DVD jako blu-ray plik wynikowy również m2ts idą ale strasznie szarpie (spowalnia) obrazem.O co tu chodzi może mi ktoś po kolei wytłumaczy co źle robię.Posiadam TV Panasonica 3D typu TX-P46VT20E,Dodam jeszcze, że pliki w kompie ida idealnie.Z góry dziękuję za podpowiedzi,
 

wszebor

New member
Filmy HD przerobione przez AVCHDCoder działają normalnie na ps3
Polecam także odpalanie filmów i innych multimediów które się trzyma na PC na PS3 dzięki programowi PS3 Media Server. Program poradzi się z większością formatów
 

leonid113

Member
Tak oczywiście 3.66 :wink:.Nadal jednak nie wiem jak zapisywać swoje pliki tak aby na konsoli było płynne odtwarzanie ? a chodzi mi głównie o pliki m2ts bo takie konsola czyta wypalone na DVD jako blu-ray.Pozdrawiam.
 

szolo78

New member
Witam. Mam pytanie dotyczące wątku o którym piszecie. Mam na PSX3 programik do katalogowania filmów o nazwie FILMY ale odtwarza on tylko filmy zgrane w formacie AVCHD a ponieważ filmiki mam nagrane w innym formacie pytanie czy można je przerobić na ten format, jesli tak to jak?? Pozdr
 
Do góry