ps3 fat odświeżyć czy kupić slimke?

GracX

New member
Bez reklam
Witam stoję przed małym dylematem mianowicie posiadam ps3 fat 80gb ta wielkość jest dla mnie zdecydowanie za mała co za tym idzie musiałbym wymienić dysk twardy na 250-320 w dodatku gałki od pada już są mocno "rozjechane" czasem nawet nie wracają do początkowej pozycji, więc zakup nowego również mnie czeka pacząc na cene nowej slimki około 1000zł w zestawie pad i duży dysk to około połowa kwoty na moje 'odświeżenie' w dodatku moja konsola już jest po gwarancji.dużym plusem dla mnie jest również dużo mniejszy rozmiar jedyne co przemawia za FAT to wygląd.co byście doradzili? odświeżyć czy sprzedać i kupić nową slimkę?

ps.kiedyś chyba nawet na forum czytałem iż slimka posiada "coś" przepraszam za określenie ale nie pamiętam dokładnie co pozwala na odtwarzanie któregoś formatu dźwięku fatka rzekomo tego nie posiada nie wiem ile w tym prawdy.

pozdrawiam, wesołych świąt.
 

Frog_PL

New member
GracX ja bym zostawil sobie fatke. I jak wyjdzie nowe CFW to ja przerobil i i uzywal jako odtwarzacza multimedialnego i do innych "ciekawych" rzeczy. A slimke kupil i na niej gral online...
 

GracX

New member
Bez reklam
tak zrobię w media widziałem slimke 320gb + pad + uncharted3 za 1099zł

tak na oko nowy dysk 200zł, nowy pad 200zł gra która i tak chce solo kosztuje równie 200zł więc 600zł nie wiem ile za fatke mogę dostać liczmy chociażby 200zł a więc 800zł więc można powiedzieć że zakup nowej konsoli na gwarancji wyjdzie mnie 300zł nie ma nad czym się zastanawiać :)
 
Do góry