PS3 czy Onkyo DV-BD507

Iceman_US

New member
Witam. Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza blu-ray. Moimi faworytami są dwa modele:
-PS3
-Onkyo DV-BD507.
Który z nich wybrać? Mam amplituner Onkyo TX-SR507 z dekoderami Dolby TrueHD i DTS-HD MA. Jakościowo lepsze wydaje mi się Onkyo, a PS3 jest bardziej uniwersalne (HDD, Wi-Fi, przeglądanie internetu, słuchanie muzyki z HDD, zdjęcia z HDD)? Proszę o poradę.
 

kapsell

New member
Bez reklam
odtwarzacz

Błąd.
Pioneer BDP 320 - to jest król. To najlepsze co mozesz kupic w tym segmencie cenowym.
 

Ares78

New member
Witam. Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza blu-ray. Moimi faworytami są dwa modele:
-PS3
-Onkyo DV-BD507.
Który z nich wybrać? Mam amplituner Onkyo TX-SR507 z dekoderami Dolby TrueHD i DTS-HD MA. Jakościowo lepsze wydaje mi się Onkyo, a PS3 jest bardziej uniwersalne (HDD, Wi-Fi, przeglądanie internetu, słuchanie muzyki z HDD, zdjęcia z HDD)? Proszę o poradę.

Zależy jak podchodzisz do samej konsoli, może ona stanowić małe centrum multimedialne, ale część odtwarzaczy stacjonarnych ma jednak więcej do zaoferowania. Chyba, że opcja grania jest dla Ciebie istotna wtedy sprawa jest dość prosta bo masz praktycznie wszystko w jednym, ograniczasz ilość urządzeń i cena wydaje się wtedy dość atrakcyjna.
 

krisder

New member
Bez reklam
Jeżeli nie zależy Ci na grach to PS-3 odpuść sobie. Konsola nie dorówna jakością dźwięku i obrazu odtwarzaczowi tej klasy co Onkyo. Wybierając pomiędzy Onkyo a Pioneerem kierował bym się wyglądem, oraz posiadanym ampli. Parametrami różnią się nieznacznie i to nie koniecznie na korzyść Pioneera.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Kierowac sie wzgladem? A co to ma do obrazu?
Jesli wezmiesz najnizszy model Pioneer i najwyzszy Onkyo to jasne mozna tak mowic.
Parametry i mozliwosci sa zupelnie inne.
A na koniec masz cytat z testu BR pioneer
˛Na koniec, myślę że warto wspomnieć, że Pioneer jest jednym z nielicznych producentów na rynku, który tworzy swoje odtwarzacze samodzielnie, w przeciwieństwie np do marek denon, onkyo czy yamaha˛˛
 

Horhe Ortega

New member
Konsola nie dorówna jakością dźwięku i obrazu odtwarzaczowi tej klasy co Onkyo.
TZN.???Tej klasy-Features bez Ethernet'u za 100$?To kolejny Funai.Sporo(nie negować!) posiadaczy zwraca uwagę na hałaśliwość wiatraka!Sam mam Philipsa BDP7200( "starego klona":-D)-ale wiatrak cichy.Cena -choć tym razem niższa od 606ki-i tak za wysoka , bo w podobnej i niższej -kilka lepszych pozycji. Kapsell
Kierowac sie wygladem?
to chyba jedyny "haczyk"-spójność z ampli Onkyo!
 
Ostatnia edycja:
Do góry