PS3 czy czekać na PS4

cinek71

New member
Witam,

Zastanawiam się nad zakupem PS3 ale nie chciał bym za jakieś pół roku stanąć przed faktem że wyszła nowa konsola. Niestety w necie nie mogę wyszukać informacji na temat premiery PS4. Może ktoś siedzący w temacie odpowie mi na to pytanie.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ostatnio jakiś analityk mówił że przynajmniej jeszcze 2-3 lata poczekamy sobie na nową generację konsol, zresztą widząc jakie ceny startowe mają konsole od SONY (PS2 i PS3 ponad 2 000 zł) to i tak trzeba będzie poczekać minimum pół roku, aż PS4 stanieje do akceptowalnej ceny.
 

yarcoos

New member
ło Matko;
nie kupuj zadnego laptopa, bo co tydzien masz nowy model w danej klasie, a co miesiac premiere nowego procesora;
Ale jak juz sie upierasz, to nie martw sie, co najmniej na rok przed premiera "czworki" net bedzie pekal w szwach od doniesien i spekulacji na jej temat. Na chwile obecna to glosno jest o move, a ps3 to sie coraz bardziej "odchudza" i zwieksza pojemnosc hd.

Sezon ogorkowy powrocil ;]
 

przemwas

Member
A ja gdzieś kiedyś czytałem że PS4 będzie bez Blu-Ray'a a dysk bedzie tyle o ile aby zmieścić dane z gier i nawet chyba i to nie bo zapis będzie na serwerze do którego będziesz miał dostep po założeniu konta. Reszta wszystko strumieniowo i jedyny warunek aby wpełni cieszyć się PS4 to dobre łącze internetowe.

PrzemWas
 

Luvczenko

New member
Witam,

Zastanawiam się nad zakupem PS3 ale nie chciał bym za jakieś pół roku stanąć przed faktem że wyszła nowa konsola. Niestety w necie nie mogę wyszukać informacji na temat premiery PS4. Może ktoś siedzący w temacie odpowie mi na to pytanie.


:hmm:.... kup lepiej ps2 . ja mam ps4 ale nie jestem z niej zadowolony :wink: mało gier jest na nią i ogólnie jakaś taka dziwana ta konsola,(blu-ray 4D wcale mnie nie rusza) jak juz kupisZ Ps4 to mozemy sie grami wymienic.


!!!!Szef firmy Crytek, Cevat Yerli, przewiduje, że konsole nowej generacji PlayStation 4 i Xbox 720 trafią na rynek za cztery lata.!!!!( podobno)

jak juz......
 

pete1

New member
Pare tygodni temu czytalem w gazecie (nie zwiazanej z branza, jakis ekonomiczny dodatek do The Times) wywiad z prezesem Sony (europa lub ameryka, niestety tego tez nie pamietam :niewiem: ), otoz ten pan stwierdzil ze szacuje zywotnosc PS3 na 10 lub wiecej lat w zwiazku z czym nie spodziewa sie premiery nowego systemu przed 2016. Mam nadzieje ze tak nie bedzie w koncu psx wytrzymal 6 lat, ps2 6 lat to i ps3 w 2012 powinna oddac pole nastepcy :hmm:
 

houdini2008

New member
Taka odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje. Mogłeś sobie wogóle podarować tego typu, nic nie wnoszącą odpowiedź. Po kiego grzyba posty nabijasz?
Pozdrawiam.
 

tomiga

New member
Tak jak juz niektorzy wspomnieli optymistcznie rzecz ujmujac nowe PS wyjdzie najwczesniej gdzies za 3 lata. Do tego wez pod uwage ze cena premierowa konsoli jest malo atrakcyjna i na taka konsole jest stosunkowo malo gier. Oplacalnosc kupna konsoli nowej generacji jest po jakichs 2 latach od premier (cena spada do rozsadnego poziomu + zaczynaja powstawac gry ++ gry premierowe mozna kupic juz znacznie taniej). Tak wiec moim zdaniem rozsadny zakup ps4 to gdzies za 5 lat (oczywiscie zakladajac ze pojawi sie ona za 3). Teraz zastanow sie czy masz ochote tyle czekac...
 
Do góry