PS3 a WIFI ?!

wojo

New member
Witam!

Mam problem z przesylem strumioniowym danych z komputera do ps3 ... robilem media center w WM11 i niestety procz filmikow dodanych przez microsoftu wiecej nie widzi a robie wszystko wg opisow na stronach internetowych ..
czy jest inna mozliwosc aby przeslac filmiki z kompa na dysk ps3 ?

Wspomne ze lacze sie z netem poprzez liveboxa
 

dienekes' shade

New member
Ja korzystam z Tversity (też mam liveboxa) i streamuje z PieCa filmy, muzykę i zdjęcia. Przed chwilą przerzucałem trochę empetrójek i tapet. Wszystko przebiegało zgodnie z planem :eek:k:
 

wojo

New member
a czy ten program umozliwia przeslanie plikow na dysk w ps3 ? chodzi mi o mozliwosc zapisania filmu i odtworzenia go z dysku ps3
 

dienekes' shade

New member
Trudny z Ciebie pacjent, wiesz o tym, wojo?

Nie dość, że o tversity sporo pisało się na łamach tego subforum, to jeszcze pytasz, czy możliwe jest przerzucanie plików na dysk konsoli, mimo iż, dosłownie przed chwilą napisałem, że właśnie to zrobiłem.

Czytasz w ogóle odpowiedzi na swoje posty???:hmm:

Ps. Poznaj dwa magiczne wyrazy : SZUKAJ i EDYTUJ.
 

wojo

New member
widze ze to z toba jest problem bo nie rozumiesz co to znaczy "PROGRAM NIE DZIALA NA VISCIE" ... takim pacjentom raczej lekarz nie pomoze;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
To z Tobą jest problem, ciężko nawet określić jaki...
Medycyna nie zna chyba takiego przypadku...

dienekes' shade dobrze Ci pisał a soft oczywiście działa na Viście.

Pozdrawiam,
 

ps_user

New member
Bez reklam
WOJO, dobra rada. NIE pisz postów co kilka minut. Jak cię coś zirytuje (soft, hardware) poczekaj, zastanów sie, ochłoń i dopiero zadaj pytanie.
Napisałeś dwa posty w ciągu kilku minut, gdzie odpowiedź była na widelcu kilka linijek wyżej.
W opdowiedzi na twoje problemy polecam również NERO Media Home. Streamuje wideo, zdjęcia muzę oraz umożliwia kopiowanie plików na dysk PS3. Trzeba tylko odpowiednio udostępnić kontent w Nero Media Scout.
Tversity nie używałem ale koledzy piszą że działa bez problemu.
 

wojo

New member
Masta_J napisał:
To z Tobą jest problem, ciężko nawet określić jaki...
Medycyna nie zna chyba takiego przypadku...

dienekes' shade dobrze Ci pisał a soft oczywiście działa na Viście.

Pozdrawiam,

Ciesz sie ze zna twoj przypadek, jest nadzieja ze ci pomoga ... jak jestes taki madry to udowodnij ze chodzi na viscie!! sam pewnie masz xp a nigdy nie sprawdzales czy dziala na viscie, przekopalem wiele for i wszedzie pisza ze nie dziala na viscie a nagle u Ciebie zadziaialo ... cud ?

ps_user ... probowalem rowniez na WMP 11 dodac do biblioteki i wrzucic jako media center ... niestety po dodaniu dalej ps3 nie widzi nic poza tymi 3 filmikami co sa juz razem z windowsem (mam powgrywane najnowsze kodeki )

sciagnolem nero i utworzylem virtualny serwer ... niestety dalej nic ps3 nie widzi ? co jest do jasnej ... ale jak wezme cos na pendrive to widzi bez problemu
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=250108#post250108

tvvistato2.jpg


gui.jpg
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Wypadałoby chyba przeprosić a nie dalej zadawać głupie pytania, na które odpowiedź jest na wyciągnięcie ręki...

Pozdrawiam,
 

wojo

New member
To raczej powinno byc skierowane w twoja strone bo to ty zaczales ...

Poza tym temat jest o ps3 a nie o wzajemnym przedrzeźnianiu sie/ z mojej strony koniec offtopa

Wrzucilem ten program na lapka znajomego ktory ma xp i dziala - no ale co z tego jak to nic nie dalo ... dalej jak nic nie widzial tak dalej nie widzi ... ? co jest?! czy ciagle robie jakis podstawowy blad czy moze mam cos nie tak z ps3?
 

joker

New member
wojo napisał:
To raczej powinno byc skierowane w twoja strone bo to ty zaczales ...

Poza tym temat jest o ps3 a nie o wzajemnym przedrzeźnianiu sie/ z mojej strony koniec offtopa

Wrzucilem ten program na lapka znajomego ktory ma xp i dziala - no ale co z tego jak to nic nie dalo ... dalej jak nic nie widzial tak dalej nie widzi ... ? co jest?! czy ciagle robie jakis podstawowy blad czy moze mam cos nie tak z ps3?

Ja korzystam z TVersity na Visicie, działają praktycznie wszystkie filmy, nie wiem czemu ale napisy działają mi jedynie z rmvb, ale to pewnie mój błąd.
Przede wszystkim nie powiedziałeś czy i jak skonfigurowałeś TVersity ? z tego co piszesz to chyba wogóle nic nie zrobiłeś i masz pretensje.
Najpierw przeczytaj instrukcje instalacji, dobrze jest coś dodać do biblioteki (zakładka LIBRARY), dodajesz, odświeżasz (przycisk + lub REFRESH).
Jeśli twoje ps3 nie widzi tversity to możesz użyć przycisku wyszukiwania Media Server, jeśli nie masz takiego przycisku to odsyłam do instrukcji obsługi PS3.

Zauważyłem jedną rzecz: jeśli jesteś w PS3 w muzyce to odtworzysz muzykę, ale pliki zobaczysz wszystkie, jeśli w obrazach to odtworzysz pliki graficzne, itd. Ja się złapałem, że będąc w video chciałem odtworzyć mp3.

Pozdrawiam
 

artstarz

New member
wojo napisał:
Ciesz sie ze zna twoj przypadek, jest nadzieja ze ci pomoga ... jak jestes taki madry to udowodnij ze chodzi na viscie!! sam pewnie masz xp a nigdy nie sprawdzales czy dziala na viscie, przekopalem wiele for i wszedzie pisza ze nie dziala na viscie a nagle u Ciebie zadziaialo ... cud ?

ps_user ... probowalem rowniez na WMP 11 dodac do biblioteki i wrzucic jako media center ... niestety po dodaniu dalej ps3 nie widzi nic poza tymi 3 filmikami co sa juz razem z windowsem (mam powgrywane najnowsze kodeki )

sciagnolem nero i utworzylem virtualny serwer ... niestety dalej nic ps3 nie widzi ? co jest do jasnej ... ale jak wezme cos na pendrive to widzi bez problemu

to może to Ci udowodni:
img123.imageshack.us/img123/1106/tversityhh9.jpg
ja też ma vistę na laptopie i tversity chodzi bez problemu przez WiFi.. nie próbowałem jeszcze co prawda odtwarzać filmu z napisami w osobnym pliku ale mp3 i avi lecą bez problemu
 
Do góry