PS3 80GB v. 160GB

dienekes' shade

New member
Prosta matematyka. 300 to, IMO, świetny film, zwłaszcza oglądany z BD na ekranie Full HD, ale można go kupić już za 89 złych. LBP kosztuje znacznie więcej.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ale w zestawie z "300" jest jeszcze pilot - kolejne 89 zł.
Zaś "300" na BD do kupienia w UK pewnie jeszcze taniej.

Pozdrawiam,
 

gianbuffon

New member
ja mialem jechac w piatek do carrefour po 80GB, ratchet tod i motorsotrm za 1400zl. raty 10x 140zl!
jednak jak zobaczylem, co napisal Masta_J - 80+LBP 1350zl, to chyba jeszcze pojezdze po sklepach... ciekawe, czy u mnie w Krakowie tez to jest, bo bylem w piatek w empiku i byly same '80'-drogie i '160'- 1569zl. a w media markt 80+LBP 1500zl...
 

sst

New member
Jakbyście ocenili jakość DVD PS3? Czytałem trochę opinii na tym forum ale są niejednoznaczne. Funkcja upscale nie decyduje w całosci o jakości końcowego obrazu. Porównywałem wczoraj z moim Denonem i bardzie mi odpowiada Denon. Jest tonalnie bardziej zrównoważony i gładszy - upscale w oby przypadkach robił panel Pioneera. Dzięki
 

Bambolo82

Banned
Jeżeli chodzi o obróbkę cyfrową obrazu, to PS3 jest w ścisłej czołówce. Ponadto PS3 ma bardzo dobre wyjście HDMI 1.3 z audio processingiem no i wyjście optyczne. Najszybciej też na rynku odpala filmy (dzięki procesorowi CELL).

Reszta to kwestia kalibracji kolorów, kontrastu etc.

Osobiście zbudowałem sobie w domu namiastkę kina, dyskoteki, sali koncertowej i salonu gier w oparciu o projektor klasy HD Ready, amplituner A/V, kolumny 5.0 i profesjonalny ekran projekcyjny 92" i jestem bardzo zadowolony po zakupie PS3 w jego zastosowaniach DVD, Bluray, Matroska, DivX (kino domowe).

Zmieściłem się ze wszystkim w 7000 zł (nie licząc mojej pracy przy samodzielnym skręcaniu tego wszystkiego :cool:).

No i pograć można na PS3 jak nie mamy żadnego fajnego filmu pod ręką :).
 
Ostatnia edycja:

houdini2008

New member
promocja Saturn

Witam, co myślicie o tej promocji:
PS3 80GB + Motor Storm Pacific Rift + Ruter Netgear WNR 2000
Prosze o opinie , warto? Ah no i cena 1399 PLNów
Pozdrawiam
 

houdini2008

New member
No wlaśni chodzi o to że bym potrzebował, a ten ruterek, chodzi po 260-300 PLNów, ma Draft-N więc chyba się skuszę ;) i zawitam w klubie PS3 , PS2 ostatnio zostało pogonione, no i nadszedł czas na kolejną czarnulkę. I jeszcze jedno czy macie informacje na temat która z wersji PS3 jest najlepsza, mam na myśli awaryjność, najnowsze rozwiązania etc. , jak to było kiedyś w przypadku PS2, pamietam że jakaś seria konsol była do kitu.
Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Porządny router można kupić za połowę tej ceny, był wątek o routerach do PS3, tam znajdziesz info.
Z Draft-N i tak nie skorzystasz przy PS3.

Możesz kupić 80 GB bo ma w zestawie DSa.

Pozdrawiam,
 

houdini2008

New member
Masta_J napisał:
Porządny router można kupić za połowę tej ceny, był wątek o routerach do PS3, tam znajdziesz info.
Z Draft-N i tak nie skorzystasz przy PS3.

Możesz kupić 80 GB bo ma w zestawie DSa.

Pozdrawiam,

Przy Draft-N skorzysta mój lapik także byłoby ok. Przy tej cenie taki zestaw wydaje mi się spoko.

Możesz kupić 80GB bo ma w zestawie DSa. - nie kumam o co chodzi.
Pozdrawiam
 

pp56825

New member
a co sadzicie o kupowaniu u idiotow, teraz jest promocja PL3 80GB+LBP za 1380 a w lublinie nawet 1280 :)
slyszalem jak kupisz w MM to jakies problemy sa czy cos?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Brałbym w ciemno :)
A tak poważnie to sprzedawca jak każdy inny a pod pewnymi względami nawet lepszy.

[+]
Kurczaki MM z Lublina się popisało.
PS3 80 GB + LBP = 1290 zł

Do tego 30 x 43 zł :eek:k:

Szczegóły na 3 stronie gazetki:
http://www.mediamarkt.pl/lublin/gazetka/

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:
Do góry