PS3 60 GB vs PS3 40 GB

Ogr

New member
Bez reklam
Nie wiedziałem ze był juz dual i MGS4 w 2007?;):D( żart) Rozumię ze zmieniła sie tylko zawartosc zestawu z USA czyli dual .Sorry zapomniałem ze chodzi w poscie o Europejska premierę:mrgreen:
P.s zestawy EURO nie beda miały slotu kart? Jak wersja 40GB.???
 
Ostatnia edycja:

Jussi

New member
Bez reklam
Ogr napisał:
Nie wiedziałem ze był juz dual i MGS4 w 2007?;):D( żart) Rozumię ze zmieniła sie tylko zawartosc zestawu z USA czyli dual .Sorry zapomniałem ze chodzi w poscie o Europejska premierę:mrgreen:
P.s zestawy EURO nie beda miały slotu kart? Jak wersja 40GB.???

No idac za Wikipedia to nie bede mialy nic poza wiekszym dyskiem (czyli brak czytnika kart i tylko 2 porty USB). :hmm:
 

arturroj

New member
tak czy inaczej to moim zdaniem teraz bedzie się lepiej opłacało kupić ps3 40 ponieważ sklepy będą się próbowały jej pozbyć na rzecz 80 i będą duże przeceny a mnie tam zabardzo na wibracje w ds3 nie ciągnie:p
 

arturroj

New member
gram na kompie na logitech rumble pad 2 i nie widze żadnej przyjemności z grania z włączoną wibrą moim zdaniem nie jest troche połączona z grami tzn wibruje kiedy chce i jak chce. może na konsoli jest inaczej - może ktoś potwierdzić, zwłaszcza w rajdówkach
 

Ogr

New member
Bez reklam
Działa bardzo precyzyjnie ,dostajesz kulke z broni ,baty od typa,zjechałeś autem na pobocze(rodzaj nawierzchni tez jest odpowiednio podkreślany!!!) itp wszystko podkreslone jest wibracja,oczywiscie kazdy z tych przypadków w inny sposób ,świetna sprawa :) Brakowało mi tego w pierwszym padie !
P.s Pady w konsoli wibruja tylko jak jest taka potrzeba ,nie jak na twoim kompie;)
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Powinien działać normalnie ! O ile jest kompatybilny z ps3 ,ale myślę ze tak.
 
Ostatnia edycja:

nermal

New member
Czesc, mam takie pytanie... wiec jakies 2 tyg. temu oddalem moja konsole do serwisu (60GB) niestety napęd padł, i gość w serwisie powiedział mi że najprawdopodobniej będzie konsola wymieniona na nową. Czy są szanse bym miał nowa 60gb hdd? A jeśli dostane 40GB to mam jakieś prawa?:confused:
 

Kent

New member
Nie martw się, dostaniesz nówkę 60GB, w czerwcu br. też oddawałem swoją konsole do serwisu, tyle że z innego powodu i wymienili mi na nową 60GB :) Pozdrawiam!
 

nermal

New member
Faktycznie, dostałem nowiuśienką w folii PS3 (60GB) :) Mam jeszcze takie pytanko.. Konsole kupilem w pazdzierniku i teraz dostalem nowa i co z gwarancja? Skoro wymienialem konsolę na nową to mam znów na rok gwarancje czy jak to jest? Pozdrawiam :cool:
 

Kent

New member
Mi powiedziano, że gwarancja jest przedłużona na części, które zostały wymienione, czyli w tym wypadku powinieneś mieć 12 miesięcy od daty odbioru z serwisu na całą konsolę.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Po wymianie na nową konsolę gwarancja biegnie od początku.
A przynajmniej powinna bo mogłeś dostać konsolę używaną więc i pełnej gwarancji moze na nią nie być - sprawdź zapisy w karcie gwarancyjnej.

Pozdrawiam,
 

bany87

New member
ps3 w mm w berlinie kosztuje 399eur, w sklad zestawu wchodzi pad z dualem i jakas gierka (np. lbp) lub singstar abba z mikrofonem albo film BD z pilotem.
1. co sie najbardziej finansowo oplaca?
2. 399eur = 1611zl, ile kosztuja podobne zestawy w pl?
 
Do góry