PS3 40 GB jaka wersja softu?

Monkin

New member
Bez reklam
Czy ktoś może mi powiedzieć z jaką wersją softu są sprzedawane obecnie w sklepach nie dla idiotów PS3 40 GB (cena1599 zł)?Od jakiej wersji softu działa upscalling (interesuje mnie odtwarzanie starych filmów i koncertów na DVD) w PS 3?
 

kolos82

New member
nie pamietam jaki miałem soft w konsoli. chyba to nie jest ważne bo i tak zainstaluje Ci się wersja w plyty z grą. im nowsza gra tym nowszy soft. nie jestem pewien ale chyba 1.50 miał upscalling. zawsze można ściagnać z netu update i zainstalować bezpośrednio lub z pendriva. Ja mam 2.10 i wszytko chodzi bez problemów.
 

dienekes' shade

New member
Moja konsola została zakupiona w Saturnie (to samo, co MM - jeden właściciel) w połowie grudnia 2007. W pudełku znajdowała się płyta z FW w wersji 2.0. Najnowszy soft to ver. 2.1, a upscaling zaimplementowano w wersji 1.8.

W czym problem?
 

Monkin

New member
Bez reklam
Dzięki serdeczne, problemu nie ma żadnego, był tylko spór z kolegą, który twierdził, że w PS3 od początku działał skaler, a ja mówiłem, że Sony udostepniło tę funkcję dopiero po wprowadzeniu nowszego softu.:) A co sądzicie o wersji 40 GB? Czy może lepiej dołożyć te kilka stówek i dokupić plejaka z większym dyskiem 60 GB?
 

dienekes' shade

New member
Monkin napisał:
A co sądzicie o wersji 40 GB? Czy może lepiej dołożyć te kilka stówek i dokupić plejaka z większym dyskiem 60 GB?
Jeśli uda Ci się kupić 60 GB i masz na to pieniądze, kupuj śmiało. Jakokolwiek byś nie wybrał, dokonasz słusznego wyboru :)

Osobiście wolałem wersję 40 GB bo:

1) To moja pierwsza konsola SONY, nie mam żadnych tytułów z PS2, a zatem BC jest mi na plaster. Wsteczna kompatybilność jest IMO tym bardziej bez użyteczna, że nie każda gra z PS2, mimo BC, pójdzie na PS3 - sprawdź oficjalny spis gier, które nie działają na najnowszej platformie.
No i powiedz mi, kto, nie posiadając gier z PS2, kupuje PS3 żeby grać w starocie ? ;)

2) 2 porty USB wystarczają mi w zupełności. I tak, póki co wykorzystuję maxymalnie 1 - do ładowania pada.

3) SACD nie mam ani jednej, poza tym, wykonawcy/utwory, których słucham i lubię, nie wydają w tym audiofilskim formacie, który, tak naprawdę, jest tylko ciekawostką, a nie nowym standardem.

4) Gdy na 40 GB zrobi się za ciasno, wymienie dysk na większy, a na to się nie zapowiada, bo po tym, jak minie szał pt. "dema i trailery z PS Store", miejsca będzie aż nadto :)

Konkludując, wersja 60 GB nie ma niczego, czego brakowałoby mi w 40tce :eek:k:

Niestety, w Polsce wciąż brakuje ciekawcyh ofert na miarę Walmartu, czy innych amerykańskich sklepów, więc z braku korzystnych zestawów, nabyłem "gołą czarnulkę" z jednym padem.
 
Ostatnia edycja:

Monkin

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Jeśli uda Ci się kupić 60 GB i masz na to pieniądze, kupuj śmiało. Jakokolwiek byś nie wybrał, dokonasz słusznego wyboru :)


4) Gdy na 40 GB zrobi się za ciasno, wymienie dysk na większy, a na to się nie zapowiada, bo po tym, jak minie szał pt. "dema i trailery z PS Store", miejsca będzie aż nadto :)

Konkludując, wersja 60 GB nie ma niczego, czego brakowałoby mi w 40tce :eek:k:
Dzięki za konkrety. Na PS3 w grach, to raczej wyżywać się będzie mój syn, gdyż ja jestem bardziej fanem dobrego filmu i muzyki. Ale decyzja zapadła. 40 czy 60 GB jaka się trafi, taka będzie.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Monkin napisał:
Dzięki za konkrety. Na PS3 w grach, to raczej wyżywać się będzie mój syn, gdyż ja jestem bardziej fanem dobrego filmu i muzyki. Ale decyzja zapadła. 40 czy 60 GB jaka się trafi, taka będzie.

Beziesz kontent :eek:k: To cudowny sprzęt, a film z BD...to magia :grin:
 
Do góry