PS2+component+plazma

mokot

New member
Pajnorama LSD do PS2

Witam Wszystkich.
Jestem amatorem PS2.
Rozwazam kupno monitora z tunerem tv <panoramicznego>
Jednak po Waszych wypowiedziach zastanawiam sie czy wogole
PS2 bedzie mi odbierac przez panorame LCD.
Zamieszczam ponizej dane ekranu i Prosba jesli ktos sie dobrze
na tym zna ,czy nie wyrzuce pieniedzy w bloto.

Wielkość matrycy:19'' Matryca:TFT Obszar widzialny [mm]:19'' Plamka matrycy [mm]:0.294 Czas reakcji matrycy [ms]:8 Max. rozdzielczość:1440 x 900 Zalecana rozdzielczość:1440 x 900 Jasność [cd/m2]:300 cd/m2 Kontrast:700:1 Częstotliwość pozioma [KHz]:33-81 Częstotliwość pionowa [Hz]:56-75 Kąt widzenia poziom:160° Kąt widzenia pion:160° Ilość kolorów [mln]:16.7 mln Sterowanie:OSD Normy bezpieczeństwa:TCO'99 Sygnały we.:15pin D-sub, DVI-D CVBS, S-Video, SCART Component, RF Pobór mocy [W]:55 Watts (max.) Funkcja pivot:Nie Tuner telewizyjny:TAK Możliwość powieszenia na ścianie:VESA 100 mm Wbudowane głośniki:3W x 2ch Wymiary [sz. /wy. /gł.]:466 x 406 x 216


Z gory Dziekuje. Pozdrawiam Pawel Sobieski
 

ps_user

New member
Bez reklam
stefanol napisał:
Już kiedyś tłumaczyłem, że istniały dwie wersje.... Jedna oryginalna, i druga scrackowana ;)
Mam scrakowaną i nie ma możliwości podmiany na DVDr po uruchomieniu Playera. Tylko org. a nawet GT4 nie odpala :/
 

neishin

New member
jak podłączyć

Witam
Mam mały problem z podłączeniem PS2 do mojego philipsa 32pf9976/12.
Otóż ten TV nie ma wejścia component. Jest za to wejści DVI-I. Da się to załatwić jakąś sensowną przełączką? A może podłaczyć konsole w jakiś inny sposób?
 

frizior

New member
Pomocy!

Witam.
Mam kilka pytań odnośnie progressive scan'a w PS2.
Po pierwsze wszyscy tutaj piszą o kupnie kabla komponent do PS2. Ale przecież do konsoli był dołączony kabel komponent z przejściówką SCART.
Po drugie w Prince Of Persia w ustawieniach jest opcja Progressive Scanu. Niestety gdy ja włączam obraz robi się całkowicie zielony.
Konsole mam podłączoną do monitora 19calowego o rozdziałce 1280x1024 przez zewnętrzny tuner TV który obsługuje max 1280x1024.
BŁAGAM o pomoc!
 

stefanol

New member
Ok, trochę odświeżę temat, bo nadal są problemy. W sumie już od dawna, ale coraz bardziej mnie irytowało. Śnieżenie pojawia się nie tylko na wejściu component i scart, ale również na zwykłych kanałach telewizyjnych (Aster). Sęk w tym, że raz są, raz ich nie ma. Czy istnieje duże prawdopodobieństwo, że to wina instalacji elektrycznej? Kupiłem nową listwę, ale jakąś tanią, która nic nie dała. Dzisiaj byłem w MediaMarkcie - szukając jakiejś lepszej. Tylko że niestety jest sporo listw z różnymi funkcjami - zwykłe, niwelujące przepięcia itp. Wie ktoś jaka listwa mogłaby wystarczyć?


frizior : do konsoli dołączany był kabel composite, nie komponent. I tylko on jest w stanie przekazać obraz w rozdzielczości wyższej niż 480i. Jeśli podłączasz konsolę kablem kompozytowym, to nie ma szans na podbicie rozdziałki.
 

neishin

New member
PoP

Zgadza się, tylko komponent jest w stanie podbić podziałkę. Właśnie dwa dni temu u teściów próbowałem na PoP: Two Thrones i bez problemu działa przy komponencie.
Hm, ktoś zna jakiś działający adapter komponent-DVI?
 

Prezi2

New member
Witam,
posiadam monitor samsung syncmaster t220HD, ale że jakość obrazu rgb z konsoli(ps2) mnie na nim wręcz raziła to postanowiłem kupić kabel component, problem w tym że obraz się traci (na przemian wyskakuje klatka z ps2 i "brak sygnału"), nie wiem czy to wina kabla czy raczej monitora, odrazu mówie ze próbowałem już zmieniać opcje przekazu w konsoli.
 
Do góry