ps2+ component+lcd

jag

New member
bardzo slaby obraz po podlaczeniu tych kabelkow dlaczego?wygladaja jak stare gry na atari??czy ktos wie dlaczego?
 

jag

New member
widze ze nikt?dziwne bardzo obraz jest o wiele gorszy niz przez euro lub s-video,a kabelki do ps2 kupile dobrej firy,czy ktos wyjasni to zjawisko
 

phoenixoz

New member
Hej,
Ja po podlaczeniu do mojego LCD PS2 i componentu, jestem pod wrazeniem. Grafa mnie powalila na kolana. Moze w menu musisz cos poprzestawiac. Ja np po odpaleniu Tekken'a 5 i wlaczeniu trybu progressive scan, omal nie spadlem z krzesla:))). Mam Sharp'a LC-32BV9E. Moze to wina kabla.

Pozdro
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ja mam JVC 32X70BU podlaczone componentem z PS2 i rowniez jest ok, napisz jak masz ustawione menu video w konsoli oraz czy na pewno jest to przewod component? jakiego LCD uzywasz?
 

jag

New member
nie posiada progressive scan ,kurcze kabel jeden z najdrozszych,obraz w jakas kaszke lub krateczke,w ustawieniach roznie porobowale i nic??jakies inne propozycje??w suie probuje tylko na pro evolution soccer 6 i fifa 07 ??????
 

jag

New member
fakt takken 5 niezly obraz,ale to znaczy ze tylko niektore gry beda grac lepiej na ty kabelku???
 

Centosz

New member
Gry w których jest opcja progresiv scan bedą lepiej wyglądały.Pełna lista gier z tą opcją jest tu chyba gdzieś na forum.
 

Jared

New member
jag napisał:
fakt takken 5 niezly obraz,ale to znaczy ze tylko niektore gry beda grac lepiej na ty kabelku???
Dokładnie, gier z "P" na PS2 nie jest za duzo ... niestety, a taki xbox 1 ma wszystkie gry przynajmniej w tym 480p ...

Tutaj masz liste gier, ktore obsluguja progresywne skanowanie, albo chociaz maja 16:9
http://tiny.pl/cw4s
http://hdgames.net/

Seria Pro Evolution Soccer nie ma ani P ani 16:9 wiec ogolnie jest padaka, sam gram na s-video, albo rgb, bo na componencie nie da sie grac, obraz padaka, jest wyrazniejszy kolory lepsze, ale widac wszystkie niedociagniecia etc.
 

Wiciu

New member
Jared napisał:
http://hdgames.net/

Seria Pro Evolution Soccer nie ma ani P ani 16:9 wiec ogolnie jest padaka, sam gram na s-video, albo rgb, bo na componencie nie da sie grac, obraz padaka, jest wyrazniejszy kolory lepsze, ale widac wszystkie niedociagniecia etc.

Ale jest w 60hz kolega byl z najnowsza czescia u mnie, fajnie sie gralo, jednak jesli idzie o wersje PS2 to FIFA lepiej wypada pod wzgledem grafiki.
 

jag

New member
jest tak:(pes 06) na koponencie kolory sa -ok,ostrosc -ok ,ale brak zaokraglen-widac jak paski leca w dol-
 

gore

New member
phoenixoz napisał:
Hej,
Ja po podlaczeniu do mojego LCD PS2 i componentu, jestem pod wrazeniem. Grafa mnie powalila na kolana. Moze w menu musisz cos poprzestawiac. Ja np po odpaleniu Tekken'a 5 i wlaczeniu trybu progressive scan, omal nie spadlem z krzesla:))). Mam Sharp'a LC-32BV9E. Moze to wina kabla.

Pozdro

Ja mam identyczne wrazenie :) obraz żyleta :) po composite i po s-video :) s-video jest bardziej ostry :) dodatkowo tryb gracza i az ma sie wrazenie ze ma sie ps3 ;p
 
Do góry