PS Vita

pa3

New member
Bez reklam
Dzisiaj miałem okazję obmacać nową maszynkę spłodzoną przez Sony. Konsolka prezentuje się nieźle i o dziwo nie jest to jakiś wielki klocek, więc tragedii nie ma (jak dla mnie), analogi jakieś takie dziwne, ale trzeba będzie się kiedyś lepiej przyjrzeć.

Z gier to raczej bieda: tak na szybko Ridge racer nie zachwyca, Wipeout ładował się chyba z pół dnia + dochodzi naprawdę skopana płynność - czyli typowe wady wieku dziecięcego. Uncharted był nieobecny, więc jak na razie ciężko się czymś zachwycać. Do tego ceny gier porównywalne z ps3, wiadomo nowość, więc trzeba czekać aż pojawią się obniżki czy używki :grin:. No nie wiem, na dzień dzisiejszy wielkiego parcia na PSV to niema, zobaczymy jakie w przyszłości pojawią się killery.
 

luc77

New member
Byłem już blisko złożenia preordera na PS Vita ale chyba poczekam. W tej chwili spośród gier dostępnych przy premierze to Uncharted jest killerem , Wipeout też chwalą w recenzjach a Ridge Racer to wiadomo lipa.
Cena samej konsolki jest OK (bez 3G) i szybko nie stanieje no ale szkoda mi kupować teraz gry w cenie ok. 190 :(
 

vasyndrom

New member
Nabylem wlasnie to ustrojstwo zwane ps vita i poki co milo zaskoczony jestem. Analogi jakies takie malutkie mi sie zdaja jednak to kwestia wprawy. Same UI dosyc dziwne ale za to multitasking pelna geba… no prawie pelna bo wlaczajac np aplikacje content manager trzeba wylaczyc gre o ile w takowa sie gralo. No i cholerka za cholere nie moge udostepnic polaczenia z iphona na vite, ta bowiem twierdzi ze SSID jest bledne, pewnie przez ' w nazwie sieci. Wiecej info w niedalekiej przyszlosci :D

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dredsons

New member
Bez reklam
@vasyndrom
U mnie połączyło z Iphonem bezproblemowo za pierwszym razem ,ustawiasz Hotspot osobisty,hasło Wi-FI i działa.Co do samej konsolki to rewelacji nie ma.
 

vasyndrom

New member
owszem siec wykrywa jednak przy wpisaniu hasla na vicie wywala blad o blednym ssid. np iphone transmituje siec jako vasyndrom's iphone a vita ta siec odczytuje jako vasyndrom' s iphone i klapa
 

vasyndrom

New member
Oczywiscie ze wpisuje haslo podane jak byk na ekranie iphon'a lol. Ogolnie teraz mi to niepotrzebne jednak w drodze zawsze mozna by vite podlaczyc do sieci za pomoca wlasnie iphon'a :) zobacze jak to dziala po bt


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

collider

New member
Bez reklam
A jak funkcjonuje przeglądarka internetowa? Jest lepsza od tej w psp i czy można używać w niej touchscreena?
 
Do góry