PS-50P96FD vs TH-50PY800?

Darus

New member
Witam,

Jako, że od dłuższego czasu czytam to forum i powoli zbliżam się do zakupu nowego TV. Na początku miała być to plazma, później mnie trochę przekonały LCD. Po ostatniej wizycie w sklepie znów spodobały mi się plazmy :D TV będzie podłączony pod "n" i ps3. Odległość od TV ok 3.5m. Jako, że ciężko mi dalej wybrać czy ma być to plazma czy LCD, to chcę wybrać najlepszy dla mnie TV z jednej i drugiej technologii i dopiero na końcu zdecydować co jest lepsze. Wytypowałem dwa modele plazmy:
- Samsung PS-50P96FD
- Panasonic TH-50PY800

Samsunga widziałem obok KURO, oczywiście KURO lepsza czerń etc... ale uważam, że samsung jak dla mnie ma zadowalającą czerń... szczególnie jak obok nic nie będzie stało więc nie będzie do czego porównać ;) Panasonic natomiast to najnowszy model... i podobno są całkiem niezłe...

Jak myślicie jakie plus i minusy mają te dwa modele... co wybrać?
 

Darus

New member
Proszę nie cytować poprzednika. ArtS :)

Samsung PS-50P96FD
10499zł (Saturn)
9499zł (MM)
8799zł (Sirius)
8699zł (max24)
6699zł (Digitalo)


Panasonic TH-50PY800
9999zł (Panasonic)
7909zł (megamedia)

edit: na stronie Panasonica pojawiła się promocja TH-50PY8000 jest za 8999zł :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Darus

New member
I co nikt mi nie pomoże w podjęciu decyzji?

Jeszcze zastanawiam się nad 46PY85... jak on mocno różni się w stosunku do 50PY800. To że PY800 jest lepszy wiem tylko czy aż na tyle, żeby dokładać kolejne tysiące ?
 

Darus

New member
No to czekamy na test :)

Na razie co mi się w Panasie nie podoba to pilot... ale to nie problem bo mam jeszcze Logitecha więc tamten pójdzie do pudła :D
 
Do góry