Ps-50a451 100hz czy Ps-50a551 bez 100hz

klaus71

New member
Bez reklam
no to masz problem. mi pv60 który ma chyba tylko 50hz nie migał. i nowy samsung niby tez nie miga ale tez nie widzę między nimi różnicy na korzyść 100hz samsunga.
musisz sam zaryzykować - choć u ciebie głównym problemem wg mnie może być szok - panas i sam to niby plazmy, ale świecą diametralnie inaczej.
ja dopiero po 3 miesiącach akceptuję bez oporów sama (a i tak tylko na sygnale 60hz jestem naprawdę zadowolony).
 

leszekgd

Member
Mam pytanie do uzytkownikow ps50a551: czy udalo sie wam uzyskac podlaczajac komputer po hdmi - rozdzielczosc 1080p w 50Hz . U mnie na zintegrowanej karcie nvidii moge poprawnie uzyskac tylko 1080p/60. Przy 50Hz obraz jest nieostry. Chce uzywac filtra Reclock w celu poprawienia plynnosci w filmach ale do prawidlowej wspolpracy plazma powinna miec odswiezanie 50Hz.

Pozdrawiam
 

ber66

New member
Posiadacze! :)
Jak tam po tylu latach sprawuje się PS50A551S3R ?
Komuś też przy "zimnym" sprzęcie tv się resetuje na początku, a potem hula bez problemów? Taki kupiłem. Dopóki tak będzie robić zawsze to mi nie przeszkadza, ale jak zaraz wybuchnie jak Rubin w latach 80'tych to już nie wiem ;)))
Kondensator do wymiany? Czy coś innego. Ktoś ma doświadczenia z taką usterką, kosztami itp itd ?

Pozdrawiam.
 

marximus

New member
mam starenkiego PS, poszła matryca, jedna pionowa linia 5 cm od prawej krawędzi, niewidoczna jak nie wiesz gdzie spojrzeć ,poza tym ok, takich objawów nie mam .
 
Do góry