PS 3 - czy dalej warto kupić

crimson-pirate

New member
Do Masta :
Nie traktuje tego forum jako reklamy , udzialalem sie w watku i przy okazji napisalem ze akurat to co autor szuka ja sie chetnie pozbede. Wiec reklama to zadna, to w takim razie Kiki jak proponuje ze ma cos u siebie w sklepie i zeby sie z nim skontaktowac to jest reklama i tez Cie tak oburza ? czy do niego nie napiszesz biorac pod uwage jego "pozycje" tutaj i jak zostaniesz potraktowany wtedy. Ja sie nie reklamuje nigdzie, napisalem tylko w tym temacie. Wiec zadna reklama to nie jest i nie zlamalem regulaminu tego forum. Natomiast ty go notorycznie lamiesz upominajac ciagle innych . Jak masz z tym jakis problem to zgłos do moderacji , lub postaraj sie o zdobycie takich uprawnien tutaj. Nie jest Twoim zadaniem bezsensowne zwracanie uwagi innym. W ten sposob poprostu nękasz innych uzytkownikow i to nie tylko w tym temacie. Wystarczy przejrzec kazdy temat w którym sie udzielasz i atakujesz ludzi bez powodu. Do tej porty nie pisalem ani slowa w tym kierunku ale czlowieku odpusc sobie, zajmij sie czyms pozytecznym ,a nie gnebieniem ludzi.

Bzykq: Jak koledzy wyżej radzą ostatnio widzialem ,ze PS3 dodaja do cyfry + takze chyba do Playa i pewnie pojawi sie jeszcze przed swietami w innych ofertach. Moze akurat masz mozliwosc podpisania nowej umowy z TV lub telefonia komorkowa :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Do Masta :
Nie traktuje tego forum jako reklamy , udzialalem sie w watku i przy okazji napisalem ze akurat to co autor szuka ja sie chetnie pozbede. Wiec reklama to zadna, to w takim razie Kiki jak proponuje ze ma cos u siebie w sklepie i zeby sie z nim skontaktowac to jest reklama i tez Cie tak oburza ? czy do niego nie napiszesz biorac pod uwage jego "pozycje" tutaj i jak zostaniesz potraktowany wtedy.
Ja sie nie reklamuje nigdzie, napisalem tylko w tym temacie. Wiec zadna reklama to nie jest i nie zlamalem regulaminu tego forum.
BZDURY. To jest strona i forum KiKiego i nikomu nic do tego co on tutaj robi.
Przykład nietrafiony, gorszego już nie mogłeś dać.
Za moment się dowiemy, że masz jeszcze maszynkę do mięsa na sprzedaż i opony zimowe do Tico...

Natomiast ty go notorycznie lamiesz upominajac ciagle innych . Jak masz z tym jakis problem to zgłos do moderacji , lub postaraj sie o zdobycie takich uprawnien tutaj. Nie jest Twoim zadaniem bezsensowne zwracanie uwagi innym. W ten sposob poprostu nękasz innych uzytkownikow i to nie tylko w tym temacie. Wystarczy przejrzec kazdy temat w którym sie udzielasz i atakujesz ludzi bez powodu. Do tej porty nie pisalem ani slowa w tym kierunku ale czlowieku odpusc sobie, zajmij sie czyms pozytecznym ,a nie gnebieniem ludzi.

(...)
Jeśli coś mi się nie podoba to o tym piszę, to jest forum i mam do tego prawo by wyrazić swoje zdanie.
Jeśli Ci się nie podoba to załóż sobie na mnie ignore'a i sprawa załatwiona.
Jak napisałeś o sprzedaży MOVE i gry to nic nie napisałem chociaż śledziłem wątek od początku, nawet gadałeś rozsądnie, coś pisałeś o privie - myślę spoko. Ale jak wyjechałeś z BUZZem to postanowiłem wyrazić swoje zdanie w tym temacie, tylko tyle.

Raportowanie zaś postów to dla mnie trochę jak kablowanie i od tego jestem daleki - wolę napisać sam co o danej sprawie myślę.

Pozdrawiam,
 

kuras90

New member
widzę, że gorąca atmosfera się zrobiła więc żeby ją rozładować dodam coś od siebie.

Oczywiście, że warto kupić. Sam od dawna marzyłem o PS3 i ponad miesiąc temu w końcu kupiłem :)
też kupowałem z myślą o grach wykorzystujących MOVE jak i o grze BUZZ bo strzelanki bardziej mi podchodzą na PC.

Dodatkowo przez zakup konsoli zyskujesz napęd Blu ray, co jest fajne w przypadku, gdy nie masz kasy by kupić odtwarzacz oddzielnie. Z tym, że mówię od razu, do konsoli najlepiej żebyś miał porządnej wielkości TV bo ja na razie gram na 22calowym monitorze i nie jest to taka sama frajda co na 42 bądź 50 calowym :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Też mam znajomych, których u mnie pograli w BUZZa i z tego względu kupili PS3, jednak jak się okazało, po ograniu BUZZa konsola kurzy się bo już żadna inna gra ich tak nie zachwyciła.
Move też mieli na testy ale po tygodniu oddali.

Pozdrawiam,
 

bzyq

Member
Dzięki za odpowiedzi. Z tv nie ma problemu bo plazmę 42 cale więc jest na czym grać. Z tym blu ray, że zyskam to też tak nie końca bo mam już takowy napęd w lapku.
@Masta J - właśnie tego się boję, że szybko się znudzi i potem człowiek będzie żałował, że konsola leży i kurzy się.
Trudna decyzja
 
Do góry