Przyspieszenie filmu i skladanie DVD

Zielone Kiwi

New member
1. Chce "przyspieszyc" kawalek nagrania, tzn uzyskac efekt jakby "przewiniecia tasmy wideo na podgladzie" - co daje czasami lepszy efekt przy zmianie miejsca niz zwykle ciecie. Bawie sie na razie tylko Pinaklem 12 i chcialbym przy nim pozostac, czyli pytanie czy to sie da w nim zrobic?

2. Zrobilem kilka filmow w HD ale wszystkie przerabiam do DVD, bo tylko tak moge je obejrzec. No i mam 4 filmy po 2 GB, ich struktura jest zapisana na plycie i w odpowiednim katalogu pinnacla. Moje pytanie: Jak bez ponownego renderingu podpiac te 4 rozne filmy (z ktorych kazdy ma swoje menu) pod pod nowem wspolne dla tych filmow startowe menu a potem wypalic na nowej, jednej plytce ?

3. Moze admin zrobi nam nowy dzial do takich rozwazan, bo na razie siedzimy goscinnie w "kamerach" ?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Hmm, przeczytałem instrukcję od a-z (pokaźna lekturka :) ), ale nie przypominam sobie takiej funkcji :( Sam chciałem wykorzystac w jedym momencie funkcję zwolnienia ;)
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Zielone Kiwi napisał:
... No i mam 4 filmy po 2 GB, ich struktura jest zapisana na plycie i w odpowiednim katalogu pinnacla. Moje pytanie: Jak bez ponownego renderingu podpiac te 4 rozne filmy (z ktorych kazdy ma swoje menu) pod pod nowem wspolne dla tych filmow startowe menu a potem wypalic na nowej, jednej plytce ?

Ktoś mógłby ci powiedzieć "takie rzeczy to tylko w ERZE", a ja natomiast zapraszam do wątku "Menu dla struktur AVCHD (BR) - jak się to robi?"
 
Do góry