Przypisanie wejść w ampli onkyo 636 HOME MENU POMOC!

roczi

Member
Witam,
Mam problem z przypisaniem wejść hdmi prawdopodobnie chociaż nie jestem pewien do Onkyo 636 i tv LG.
TV jest podłączony do amp hdmi main out arc.
Dodatkowo pod HDMI 4 GAME podłączoną mam konsolę PS3 oraz pod HDMI 6 IN podłączoną PS4 (ponieważ nie ma dwóch portów HDMI GAME)
Jak wchodzę w menu telewizora LISTA WEJŚĆ mam ANTENĘ (gdy wybieram ją leci TV i wszystko ok) Następnie mam HDMI1 podpisane jako SIMPLINK (musiałem to włączyć aby ARC działało) ale również pod tym hdmi podpisane jest jako Playstation4 jednak gdy wchodzę mam tam HOME MENU z ONKYO nie PS4.
PS3 w onkyo jest podpięte pod HDMI4 GAME ale w ogóle nie mogę wejść przez TV (nie mam takiego widocznego hdmi).
Jak powinienem mieć podłączone w HOME MENU "Input/Output Assign" w drugim punkcie "HDMI INPUT" ww sprzęty?
Czy powinienem coś również ustawiać w SETUP w punktach: "COMPONENT VIDEO INPUT"; " COMPOSITIVE VIDEO INPUT" oraz w "DIGITAL AUDIO INPUT"?
Z góry dziękuję za pomoc, bo szczerze już nie mam sił a im więcej przeglądam stron z podobnymi problemami to myślę, że posiadam je wszystkie :/

P.S.
SIMPLINK -wł
ARC w ONKYO - wł
jak wcześniej miałem problem że kolumny tylko na playstation działało a tv nie tak teraz na odwrót :/
 
Do góry