Przyjme zaproszenie na torrenty HD

ramski

New member
Prosze o informacje jak takie zaproszenie zdobyc, czy jest jakis inny sposob dostac sie na jedna ze stron. Moge tez zaplacic za paproszenie. Neostrada 6Mb.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
ciezko sie dostac choc mozna, niesteyy nie jest latwo dostac, ale mnie to nie dziwi, mysle ze nie po to ktos sie trudzil zeby dac.
 

setunia

New member
Bez reklam
Mam 4 zapki na hdbits. Niestety, aby je otrzymać są dwa warunki:
- pierwszy to posiadanie konta na stronie z ratio i wysłanie mi swojego screena - to ten łatwiejszy.
- drugi, to posiadanie zagranicznego numeru IP - Polska ma bana na rejestrację nowych użytkowników - właśnie przez dzieci neostrady, które nie potrafiły utrzymać właściwego ratio.

Póki co mam 6 zapek na HDBT.EU tam wystarczy pierwszy warunek
 
Ostatnia edycja:

stecko21

New member
Mam 4 zapki na hdbits. Niestety, aby je otrzymać są dwa warunki:
- pierwszy to posiadanie konta na stronie z ratio i wysłanie mi swojego screena - to ten łatwiejszy.
- drugi, to posiadanie zagranicznego numeru IP - Polska ma bana na rejestrację nowych użytkowników - właśnie przez dzieci neostrady, które nie potrafiły utrzymać właściwego ratio.

Póki co mam 6 zapek na HDBT.EU tam wystarczy pierwszy warunek


Witam

Jestem na hdbt i niestety chyba padl... Mam zagraniczne IP i 8mb lacze,czy mozna prosic o zaproszenie? W zamian chetnie odstapie na hdbt jezeli zacznie dzialac.

stecko21@wp.pl
pozdr
 

azbest84

New member
Witam,

To mój start w torrentach hd, więc nie mam jak udowodnić, że dużo będę wysyłał. Do tej pory korzystałem z torrenty.org i w pełni mi to wystarczało, ale teraz zakupiłem swój pierwszy projektor FULL HD i nagrywarkę BLURAY i chciałbym się nimi nacieszyć. Wiem, że jestem dużo gorszym kandydatem do zaproszenia, ale będę niesamowicie wdzięczny. Ewentualnie mógłbym zapłacić za takie zaproszenie w szczególności na stronę na której będą obrazy płyt z polskimi napisami- z tego co czytałem to najwięcej będzie na HDBT. Mój e-mail: azbest84@gmail.com
Bardzo proszę o pomoc.
 

azbest84

New member
Hura. Dostałem już zaproszenie na hdbt.eu. Jesteście super. Teraz będę dbał o konto i zaczynał podróż w świecie torrentów hd. Jeszcze raz bardzo wam dziękuję.
 

radoskur

New member
Mam 4 zapki na torrentleech.org - warunek ratio 0.4 - w przeciwnym razie ban po 3 dniach (można wykupić paypalem VIP za około 100zł/90 dni wtedy żadne limity nie obowiązują)
 

radoskur

New member
Jeszcze 3 zaproszenia zostały. Swoją drogą może ktoś mi da też w zamian do hdbt - bo widzę że popularny i sam chciałbym porównać do tego co mam obecnie.
 

adamsdg2831

New member
Witam wszystkich jestem tu nowy dopiero co kupiłem toshibe 42 i szukam filmów w full hd mam łącze upc 30 mb komp chodzi praktycznie non stop wiec myśle że z udostepnianiem nie było by problemu tylko musze jakoś wystartować bardzo prosze o zaproszenie na HDBT.eu z góry dziekuje i nie zawiodę adamsdg2831@gmail.com
 

yellowmen

New member
Czy ktos poratuje nowego forumowicza zaproszeniem do krainy HD??

mam łącze 20 MB i zawsze seduję to co pobrałem

2zp45f9.jpg


proszę o PW:blagam:
lub mail adam.madejski@op.pl

Z góry dziękuję za pomoc
 
Do góry