Przyjechała na testy nowa plazma Panasonica 50ST60 - proszę o pytania do testu.

czp01

New member
Przydałoby się aby test udzielił odpowiedzi na pytanie czy jakość obrazu S60 jest taka sama jak w ST60.

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest ważna dla tych ( jak ja ) co nie potrzebują funkcji 3D - tak więc po co przepłacać za coś czego nie będziemy używać to S60 będzie w tym wypadku bardzo trafnym i tańszym o wiele wyborem no o ile jakość obrazu jest taka sama jak w ST60.

No chyba, że odpowiedź na tak postawione pytanie dopiero po teście S60. :)
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Brawo Panasonic !!!!!!!!!!!!! strach pomyśleć jak ZT będzie wyglądał.Drżżżżżyjcie LED-owcy.
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
A tak w ogóle jak z jasnością co do VT50 w tym samym rozmiarze? oraz czy przeglądarka internetowa wspiera flash playera? Modele VT60 w wielkośći vt60 ?? chyba chodziło ci o 60 cali ale na Europe miały być bez 60 cali,tak samo ZT60 miał być tylko w 60 calach a 65-ka tylko w USA.Proszę wyjaśnij.
 
Ostatnia edycja:

tomdvd72

New member
@Kiki, ja jestem w szoku tą czernią w ST60, w jakim trybie miałeś VT50, czy był to THX cinema czy jaśniejszy Pro? Bo przy zeszłorocznych testach VT50 ta czerń wyglądała lepiej. Sprawdz ten 50hz bug, pionowy pas po prawej stronie i powiedz jak z jasnością panelu. No i ogólnie w porównaniu do de beściaków.
Pozdr,
P.S Kiki czy wiesz że jesteś pierwszym na świecie recenzentem tego TV? Poważnie, nie ma jeszcze nigdzie recenzji, gratulacje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdziłem na wszystkich ustawieniach i różnica czerni wszędzie taka sama.
Tu naprawdę jest czym się zachwycać.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Na AVForums.uk mała aktualizacja o zmianie nazwy z VT60/ZT60 na VT65/ZT65, nie wiadomo czy tylko na UK ,czy i na resztę Europy ?
 

Lub

New member
Witam!!
Mam pytanie o PVR. Czy st60 ma tę opcję?Przeglądając zagraniczne specyfikacje (jakaś włoska) nie zauważyłem, aby była opcja nagrywania z dvb-t na dysk. Dziwne to jest, bo st 50 miał te funkcjonalność, a model tegoroczny miałby jej nie posiadać? Informacje o czerni o co za tym idzie kontraście sa obiecujące:)
 

gyro4841

New member
Mam pytanie odnośnie gniazda usb i multimediów. Czy można podłączyć mysz bezprzewodowa do TV i czy to może być nie Panasonica np.Logitech lub microsoftu - pytam ponieważ wpisywanie liter jest nieraz uciążliwe z pilota, a nie każdy posiada tableta do sterowania. Czy jest możliwość sterowania multimediów tak jak np. mk802?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To pytanie raczej nie do mnie. Nie mam pojęcia co do intencji Panasonica. To jest ich biznes. Wcale nie trzeba zmieniać matrycy, wystarczy zmienic algorytmy.
Stwierdzenie różnic nie ma napawać kogoś czymś.
Stawiam dwa obok siebie, podłączam pod te samo źródło.
Te same ustawienia i wiedzę różnice na wszystkich ustawieniach tak jak na zdjęciu.
Mi to tito który będzie lepszy . Niech będzie lepszy VT50 - ok.
VT50 jest lepszy - coś mam jeszcze dopisać ?
A zdjęcie pokaże takie różnice jaki występują
Inne informacje będą w teście porównawczym.
 
Do góry