Przyjechał na testy TV LCD LED Toshiba 42VL 963 - proszę o pytania do testu.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przyjechał na testy Telewizor LCD LED Toshiba 42VL 963 - proszę o pytania do testu.

VL963_front_screen.jpg


42VL963


Powierzchnia ekranu płynnie przechodząca w ramę i fascynująca przygoda z 3D dla całej rodziny. Telewizory serii VL 963, zawdzięczają efekt głębi zastosowanej w nich technologii polaryzacyjnej, zawierają w zestawie aż 4 pary okularów 3D, pozwalając od razu - bez żadnych dodatkowych zakupów - całej rodzinie zasiąść do trójwymiarowego seansu. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu, uzyskana dzięki funkcji 400 Hz Active Motion Rate (AMR) gwarantuje doskonałą płynność ruchu i stabilny obraz nawet przy dynamicznych scenach filmowych, pełnych szybkiej akcji.



Proszę o pytania do testu.
 

BLACK_KNIGHT

New member
Chciałbym się dowiedzieć jak pod względem jakości obrazu 2d spozycjonowany jest ten tv względem philipsów 5007 i 6007 jaki jest input lag ,skalowanie sd,poziom szczegółów przydałby się również pomiar wartości statecznego kontrastu czego chyba do tej pory w testach brak.Ten tv posiada resolution+ więc może też z jedno zdjęcie sygnału sd z resolution+ włączonym i wyłączonym
Wielkie dzięki kiki za dotychczasowe testy
 

p5zx

New member
czy jest opcja DUAL GAMING znana z modeli Philipsa i LG ??

Jak masz możliwość to włącz Polsat News i zobacz jak sobie radzi z tenisem Wimbledon leci cały czas
 
Ostatnia edycja:

Gallon

New member
czy jest opcja DUAL GAMING znana z modeli Philipsa i LG ??

Jak masz możliwość to włącz Polsat News i zobacz jak sobie radzi z tenisem Wimbledon leci cały czas


Nie posiada. Mialem okazje ogladac na zywo ten tv.
3d Pasywne najlepsze jak narazie jakie widzielem. Bardzo ładna czern. Podobny do LG, tylko ze lepiej wykonany.
 

rys1153

New member
a jak z filmami mkv z napisami pl ,czyta je poprawnie przez usb,bo to mnie bardzo ciekawi, mam sharpa 830 i panasa e5,i nie robia tego poprawnie /sharp to wcale /,oraz czy widzi duże dyski zewn.?
 

rys1153

New member
jestem tą Tośką zainteresowany ale 47 cali,i pytanie -ile będzie kosztowała?,i kiedy będzie w slepach,np.ole-ole ,lub innych?
 

BLACK_KNIGHT

New member
Do kikiego
Jak rozumiem testujesz już skalibrowane tv.Moze ci spece od kalibracji niech ci podadzą wartości kontrastu statycznego i poziom czerni bo te wartości powinni otrzymać niejako przy pracy.Chodzi mi oto że mając je można chociaż z grubsza porównać rożne tv a nie tylko czerń i kontrast dobry w danej klasie cenowej.W teście toshiby tl863 i philipsa pfl5507 tych wartości jakoś nie znalazłem
 

BLACK_KNIGHT

New member
do kikiego jeszcze raz
Chciałbym się zapytać jaki ten tv będziesz testować bo w sklepach ciągle ich brak
czyli jak rozumiem będzie to jakiś specjalny model przedpremierowy przygotowany przez toschibę
tylko jak się to będzie miało do np cloudingu a może planujesz potem oddzielny test wersji 47vl963
bo w taką wstępnie celuję
 

BLACK_KNIGHT

New member
do kikiego jeszcze raz
Chciałbym się zapytać jaki ten tv będziesz testować bo w sklepach ciągle ich brak
czyli jak rozumiem będzie to jakiś specjalny model przedpremierowy przygotowany przez toschibę
tylko jak się to będzie miało do np cloudingu a może planujesz potem oddzielny test wersji 47vl963
bo w taką wstępnie celuję
 
Do góry