Przyjechał na testy Thomson 47FU 8765 - proszę o pytania do testu :

beny

New member
OK to kiedy jakis tescik z czym go porownac Et60,6007 bedzie znacznie tanszy a lepszy moze to modeli seri 6xx z LG , kurcze ciekawie wyglada ale jak z jakoscia i podzespolami w srodku - czerń , clauding itd...ciekawe jak smart tv jakie aplikacje i czy beda wspierac u nas w Polsce ?
 

TECH

New member
Jak ma 8 to smiech na sali :lol: Moj Samsung A656 ma 4ms 100Hz i cos czuje ze chyba jeszcze posluzy mi dlugo tylko ze 40" :-(


Telewizor Thosmon U8 jest w teście - wyniki pojawią się niedługo tak więc może wtedy podyskutujemy o rzeczywistych zaletach tego modelu na 8 ms panelu vs. inne telewizory (choć i tak większość ma 8 ms panel)...

Pisanie wypowierdzi w stylu "śmiech na sali bo 8 ms" jest zwyczajnym uprzedzeniem autora do marki Thomson - choć ma prawo mieć takie nastawienie z jego subiektywną a nie obiektywną oceną. Łatwo ocenia się coś czego nie miało się nawet możliwości dotknąć i sprawdzić nie zważając na fakt że puste słowa mijają się z rzeczywistością...

AT
 
Ostatnia edycja:

beny

New member
Prosze KIKI i TEch - o TEST!!! i mam pytanie czy obraz na tym Thomsonie jest rozciagniety do samego boku? czy jest ramka czarna podczas wyswietlania - nie moge namierzyc nigdzie tego tv w sklepach "za nowy".Czy ma obudowe podobna do seri LG 6xx czy 7xx czy moze 9xx Jak ze sklaowaniem sd, pozatym chcialbym sie dowiedziec czy dobrze wspolpracuje z PS3 imput lag jaki jest. Dziekuje pozdrawiam
 

TECH

New member
Prosze KIKI i TEch - o TEST!!! i mam pytanie czy obraz na tym Thomsonie jest rozciagniety do samego boku? czy jest ramka czarna podczas wyswietlania

Witam

Występuje czarna ramka widoczna przy włączonym TV tak jak w LG. Aluminiowa ramka ma 2 mm szerokości.

Odnośnie skalowania oraz współpracy z konsolą dane zostaną potwierdzone w teście, a test ukaże się nia dniach.

Dziś otrzynałem 47" U8 mogę podesłać zdjęcia...

Pozdrawiam AT
 

beny

New member
HMm kurcze czyli bardzo podobne do LG nigdzie niemoge ich namierzyc , poczekam na test chcialbym zerknac na jakies zdjecie jak jest wlaczony np. zdjecie i ile ta ramka ma czarna grubosci , bo chodzi mi o to ze np w Philipsie pfl7007 idzie ekran az po sama ramke to mi sie podoba pewnie kwestia gustu ale wtedy ekran jest super ale tutaj jak ekran wtlaczony to pewnie tv sprawia wrazenie wiekszego :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test właśnie wpisuję i powiem że pierwszy raz w jestem pod wrażeniem telewizora Thomsona !
 

beny

New member
No wiem bo pisałeś juz wczesniej ze super wypada np z SONY...ale mam na niego chrapke chcialem 55DT50 potem 55pfl7007 ..teraz (DT60 tez bedzie drogi-narazie ) 55et60ale cena narazie 6999....wiem ze moze to nie ta klasa tv ale ten Thomson moze namieszac no ciekawy jest w tej klasie cenowej kogo pokona i jak z nim bedzie , tylko musze poczekac jak bedzie TEST a pozniej musze go gdzies znalesc w sklepie "-) to KIKI ---> miłego wklepywania TESTU --> bo ja na nowosc to cena 4899 narazie SUPER...1500-2000zl mozna zaoszczedzic tylko ile bedzie gorszy od innych:) i czy warto dopłaca
 
Do góry