Przyjechał na testy Sony 46HX 850 - proszę o pytania na co zwrócić uwagę ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przyjechał na testy Sony 46HX 850 - proszę o pytania na co zwrócić uwagę ?

 

jarwlo

New member
KIKI a kiedy obiecane testy


panasonic ST50 , Samsung E6500 i porownawcze pomiedzy nimi ?? wiesz nie chcę być złośliwy ale .... :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
St 50 dziś skończyłem dopiero i jutro będę wpisywał.
Porównania na razie nie będzie bo nie mam Samsunga 6500.
Będą modele z Samsunga jutro ale nowe.
 

walosek

New member
Sprawdź jakie pliki obsługuje po USB, jak z czernią i podświetleniem matrycy w nocy na ciemnym tle.
 

bastprima

New member
Kiedy ten test będzie widoczny na forum ?Czy byłoby możliwe porównanie go z testowanym ostatnio philipsem PFL5507 , który wypadł doskonale w swojej klasie .Mam oba zarezerwowane w sklepie do środy , a to niewątpliwie pomogłoby mi w dokonaniu wyboru .
 

gemini4all

New member
- Porównanie HX850 do Samsungów ES7000 i ES8000 oraz plazmy VT50 lub ST50
- Czy podstawka jest "upierdliwa" tzn. czy przeszkadza w jakiś sposób w użytkowaniu (czy przesuwanie na boki jest trudne - przez to że nie jest obrotowa oraz to że obraz jest niżej niż normalnie itp.)
- Czy kąt odchylenia TV 6 stopni przez podstawkę wpływa pozytywnie czy negatywnie na jakość obrazu? Np. TV na wysokości 50cm od ziemi, a oglądanie z 3m na kanapie.
- Jakość 3D
- Jakość obrazu SD i HD w telewizji (podobno Sony X Reality PRO super się sprawuje)
- Czy widać mocno efekt halo - HX850 ma 8 stref wygaszania i żeby nie było takich problemów jak w HX920..
- Refleksy na obrazie, czy jest ich dużo od okna/lampy itd.

Czekam na testy z niecierpliwością, rozważam ten TV w 55" i do drugiego pokoju 40HX750, konkurencja dla tego zestawu to ES7000 i ES6800 innych nie biorę pod uwagę.
 
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
St 50 dziś skończyłem dopiero i jutro będę wpisywał.
Porównania na razie nie będzie bo nie mam Samsunga 6500.
Będą modele z Samsunga jutro ale nowe.


Kiki a w innym temacie piszesz ze narazie nie bedziesz wpisywal testu ST50 tylko ze bedzie z porownaniem z samsungiem.Mial byc porownany z plazma samsunga
To jak to jest bo co chwile co innego piszesz. Juz nie mowiac ze test juz wpisywales 5 maja i mial byc 6 maja.
 
Ostatnia edycja:

jarwlo

New member
Niestety muszę się zgodzić z moim przedmówcą. Widzę , że razem śledzimy wszystko. Z tego co pisałeś KIKI to samsungi mialy być w środę i to właśnie plazmy. A porównanie ST50 vs E6500 powinno być obowiązkowe :).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsungi jeszcze nie dojechały - mimo ze jak twierdzą wysłali.
Porównuję HX 850 z WT 50 Panasonica.
Plazmy ST 50 będzie na razie sama.
Ale jak wjadą Samsungi to i tak porównam.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Niestety muszę się zgodzić z moim przedmówcą. Widzę , że razem śledzimy wszystko. Z tego co pisałeś KIKI to samsungi mialy być w środę i to właśnie plazmy. A porównanie ST50 vs E6500 powinno być obowiązkowe :).
No tez czekam planuje zakup albo samsunga E550 ,E6500 lub Panasonic ST50 albo Leda philipsa. W zasadzie czekam na testy a pozniej jade do marketow obejrzec te TV.
Panasonica bede mogl obejrzec w salonie Panasonica gdzie maja sale kinowa.
Niestety na chwile obecna poniewaz na wsi mieszkam a nie moge wyrwac sie do miasta nie moge jechac ich obejrzec.
No ale cos z tych modeli zakupie :).
PS. Sorki za wpis nie na temat,chcialem koledze odpisac tylko :)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Jakiej firmy zamontowana jest matryca w tym telewizorze? Czy to jest matryca firmy Sharp i jaki ma symbol ?


Pozdrawiam,
accu
:kom:
 
Do góry