przygasający Telewizor - spadki napięcia ?

voorne

New member
Witam,

od kilku dni zauważyłem że dzieje się u mnie coś dziwnego ze sprzętem a w zasadzie tylko TV . Posiadam Phillipsa 48 cali 8109 i onkyo rz810 , jedno i drugie wraz z zasilaczem od dekodera wpięte do listwy antyprzepięciowej. sprzęt tak podłączony jest już prawie dwa miesiące ale dopiero od kilku dni dzieje się coś dziwnego czasem jak załącza się lodówka bądź żona zapali światło obojętnie gdzie, tv na sekundę dwie przygasa, coraz częściej amplituner też odcina dźwięk. Nie wiem co się za bardzo dzieję , tzn zapewne są to spadki napięcia... ale kurde .... nowe budownictwo w chacie poza moim sprzętem wszystko energooszczędne, żarówki maks 6w a tu zapalasz światło od Łazienki i tv gaśnie... szlak mnie trafia :/ Najbardziej to boje się o ampka ... dopiero co kupiłem jeszcze się czasu nie miałem nim nacieszyć :-( . miał ktoś podobny problem ?? jak duże jest to zagrożenie dla sprzętu ?? czy mogę jakoś sam coś zrobić czy to grubsza sprawa ? :niewiem:
 

voorne

New member
kurde nie w ten dział mi się wkleiło :( sorki .... zamknijcie bądź przenieście do odpowiedniego.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie taki jest objaw.
Przenieś na próbę do innego pokoju lub do sąsiada.
Będzie wiadomo czy nie jest to wina telewizora.
Ale zgłoś telewizor do serwisu - niech sprawdzą, od tego jest gwarancja.
 

voorne

New member
Właśnie taki jest objaw.
Przenieś na próbę do innego pokoju lub do sąsiada.
Będzie wiadomo czy nie jest to wina telewizora.
Ale zgłoś telewizor do serwisu - niech sprawdzą, od tego jest gwarancja.

naszukałem się jak głupi faktury do zgłoszenia i okazało się że gwarancja skończyła mi się 4 dni temu :/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najpierw sprawdź tak jak Ci napisałem, jak nie pomoże napisz na PW powiem Ci co i jak.
 
Do góry