Przycina wam obraz z UPC

mariusz67

Member
Bez reklam
Chodzi mi ze obraz sie przycina zatrzymuje klatkuje a w glosnikach jest lekki trzask dzieje sie to w 3 miejscach i na roznych tv w Otwocku .
 

mariusz67

Member
Bez reklam
No wlasnie zgadza sie cos sie dzieje niedobrego wlasnie oto mi chodzi ze tak sie dzieje wyslalem meilla do UPC dostalem odpowiedz ze trzeba dekoder zresetowac i przywrucic ustawienia fabryczne ale to nie pomaga wiec sle nastepnego patrzcie i piszcie do nich bo cos im pada
 

mariusz67

Member
Bez reklam
Po wizycie technika jest dalej to samo .Piszcie meille do UPC bo widze ze nie daja rady z ogarnieciem zaklocen na hd .Czekam na wasza pomoc bo pala glupa
 

mariusz67

Member
Bez reklam
Goryczka 30 dni szukania to lekka przesada jak sie ma technikow na papierze .Wiec plac i sie wkurzaj to nie te czasy .Placimy i wymagamy takie sa reguly a nie sciemnianie.ze sie udaje ze sie cos robi .
 

slawkor

Member
Bez reklam
Tak się włączę w temat. Mimo że nie mam upc a vectrę to miałem kiedyś ten problem. Zaprosiłem pana z serwisu. Ten najpierw wszedł w ustawienia dekodera dla przykładowego kanału hd i sygnał był znacząco za niski. Najpierw próbował mi wmówić że to wina mojej instalacji a że miałem akurat remont to wymieniłem przy okazji wszystko na nowe. Po czym pan stwierdził że to już nie jest wina mojej instalacji tylko coś na łączach w bloku. A w końcu po paru dniach okazało się że winne były jakieś połączenia poza bokiem i jak ręką odjął. Także bajki typu proszę zrestartować dekoder to sobie mogą włożyć.
 

botecki

New member
W Warszawie na Polsat HD w lipcu zauważyłem pikselizację, a 10-tego wieczorem nie dało się oglądać programu. Wyłączyłem dekoder na noc z sieci, podłączyłem ponownie i na razie...odpukać
 
Do góry