Przesylka N

panterml

New member
dolacze sie do tematu bo nie ma sensu tworzyc nowego topica..

co sie znajduje w pudelku, jak zamowie n? z ciekawosci, i jak to podlaczyc do tv? tylko kablem hdmi? mam tv full hd.
pzdr
 

Bartos81

Member
Bez reklam
W pudełku masz dekoder, instrukcje obsł, pare papierów, pilot i kabel SCART (euro) do TV najlepiej połączyć HDMI lub komponent
 

krolik28

New member
Witam,
Orientuje się ktoś czy można zamówić telefonicznie czarnego xboxa czy trzeba najpierw wsiąść białego z tam "kartką" pozwalającą na wymianę w późniejszym terminie? Oraz jaki jest czas dostawy dekodera itd w tym okresie przedświątecznym?
 

Richel

New member
krolik28 napisał:
Witam,
Oraz jaki jest czas dostawy dekodera itd w tym okresie przedświątecznym?

Dzisiaj zamawiałem i kobietka mówi "kilkanaście dni". Wysyłają Opekiem (najgorsza firma kurierska) co dodatkowo przedłuży całą wysyłkę :(
 

kail22

New member
zamówiłem 4.12.08 otrzymałem 12.12.08 wczoraj dzwoniłem z interwencją(kolo powiedział ze wkrótce wyślą ale jak poprosiłem o numer listu przewozowego to powiedział że nie ma).Dziś zadzwoniłem jeszcze raz i już otrzymałem numer paczki więc moim zdaniem warto dzwonić dostałem w ciągu 7dni roboczych.pozdro
 

Kondrus

New member
Mi dzisiaj mija 7dni... Warto tam "próbować" się dodzwonić?

Tak przy okazji powiem, dla tych którzy telefony mają w TP, Tele2 itp. Żeby dzwonić za darmo do N-ki, wystarczy użyć Skype. Znaleźć nKontakt i dzwonić :)
 

machtomi

New member
przesylka

Witam
dostalem dzisiaj przesylke, zamawiana 4.12.2008
dzisiaj zaczalem dzownic i pytac co jest z moja przesylka ale nie udalo mi sie dodzwonic,
naszczescie kurier rano ja dostarczyl, wieczorem przysapie do rejestracji
 

Mirrorr

New member
No to ja miałem więcej szczęścia. Nie dość że czekałem tylko 4 dni(zamówiłem przez internet 12.12,a dziś o 20.00 był kurier),to jeszcze dostałem n-recorder(których podobno nie ma).
 

machtomi

New member
kupon

Otrzymalem przesylke z n-boxem
i mam pytanie do tych co zamawiali przez telefon
macie jakis kupon? na jakiej podstawie za 3 miesiace mozna bedzie wymienic dekoder? na recordera?
ja nic nie moge znalezc po za kodem kreskowym?
 
Do góry