Przeskok z RP 50 na plazmę 63 cale

mattjohnpl

New member
Witajciechcę przeskoczyć z mojego tylnioprojekcyjnego KDFa 50 calowego SONY na 63calową plazmę Samsunga PS63B680.Przeszukałem forum i nic nie znalazłem. Jaki są wasze opinie na temat tego TV.Dodatkowo w ofercie sklepów jest też 58 calowa plazma SAMSUNGA, jest ona tańsza i tak się waham, czy te 5 cali rożnicy jest warte 2 tys złotych.Pozdrawiam,MJPLPS. W pokoju mam warunki na i 58 i 63 cale.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Duże jest piękne!!!!!!!!

Tylko jak NAJWIĘKSZY!
Jak masz takie możliwości to się nie ma co zastanawiać
ja sam w ciągu trzech lat startowałem od 32 cali,42 i w końcu 50 ale jak bym miał miejsce między meblami to na 100% brał bym 63 lub 65 jak jest.
Ale to jak chałupę zmienię i miejsce będzie:mrgreen:
 

fiasco

New member
Nie podam niestety źródła, ale natrafiłem kiedyś na informację, że samsung 63B680 świeci trochę gorzej od 58B680 ale może ktoś bardziej rozeznany w temacie rozwieje wprowadzone przeze mnie wątpliwości.

PS. Jest jeszcze najwyższa półka 58B850, może ten?
 

maxtor

New member
gadzeciaz napisał:
Tylko jak NAJWIĘKSZY!
Jak masz takie możliwości to się nie ma co zastanawiać
ja sam w ciągu trzech lat startowałem od 32 cali,42 i w końcu 50 ale jak bym miał miejsce między meblami to na 100% brał bym 63 lub 65 jak jest.
Ale to jak chałupę zmienię i miejsce będzie:mrgreen:

Z 42 chciałem przejść na 50, ale podjąłem męską decyzję i zdecydowałem się na 60 i to był strzał w dziesiątkę. Jeśli za kilka lat będą jeszcze większe (>70) i w znośnych cenach, to kto wie... Szkoda tylko, że nie będą to Pioneery :(
pzdr
 

mattjohnpl

New member
kiki napisał:
o warto , oj warto - to naprawdę inny wymiar telewizora .

Tak właśnie myślę, jak kupowałem tego KDFa za niecałe 4 tys, to obok w MM stał też tylnioprojekcyjny Soniak 65 cali ale kosztował 14 tys, więc wymiękłem. ale obraz był powalający, rozmiar pudła też :)
Teraz mogę sobie pozowolić i poszaleć, czyli jednak zdecyduję się na 63 cale,
tak sobie szperam i czytam i jednak utwierdzam się w przekonaniu, koledzy nie wiem jak Wy myślicie, że jeżeli chodzi o naturalność barw projekcja 1 miejsce, zaraz za nią plazma a potem .......................LCD.
KIKI, czy to prawda, że jeżeli chodzi o pobór energii to różnica między plazmą taką jak ta 63ka a standardowym LCD (bez LED) jest podobna?
MJPL
 

landr

Member
Witam , od prawie trzech miesięcy użytkuję PS63B680 , wcześniej LCD 52A656 i jestem bardzo zadowolony...obraz z materiału HD (PS3 Blu Ray N-ka i HD DVD) Suuuper. W pzyszłości jak będą jeszcze większe ekrany 70 i będą w przestępnej cenie jak ten Samsung to kto wie? Co do zużycia energii to napewno jest spora , informacje odnośnie parametrów tej plazmy i lcd na stronie internetowej Samsunga.Wisi u mnie na ścianie w pomieszczeniu 25m.Polecam.
 

pala

New member
Ps63b680

Też się nad nim zastanawiam ale czy można zaryzykować i kupić go w ciemno ?
Raczej trudno w pobliżu znaleźć sklep gdzie by go można było obejrzeć i podjąć decyzję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
od tego jest prezentacja w domu. Telewizory same przyjadą do Ciebie.
A plazma 63B680 - faktycznie gra rewelacyjnie w klasie cenowej.
 

smoku666

New member
ja właśnie zaczynam sie ślinić na te 63' .... kiedyś kupowałem 42 i był taaaki duży... ale teraz to lipa... zamieniać 42 na 50' to też raczej bez sensu... lepiej odrazu 63':krol:

tylko pozostaje pytanie jak to gra ? najbardziej interesuje mnie SD z N'ki.... bo HD to oczywiste że będzie odjazd.... od kanapy do ekranu mam niecałe 4m więc myślę że 63' zrobią robotę..... musiałbym to gdzieś na żywo sprawdzić... 58' też rozważam....

ktoś gdzieś widział jakieś opinie o tym tv ? może jakieś testy ? kiki może ty się skusisz na test potwora ?:cool:
 
Do góry