Przesiadka z Yamahy RS-300, tylko na co..

robiz

New member
Cześć

Tak się zastanawiam, bo mam teraz Yamahę RS-300 do tego Harman Kardon HD-750 + kolumny Heybrook HB1. Z kolumn i CD jestem bardzo zadowolony, jednak czy w " wartości " tej, Yamahy 900-1000 zł, mozna " upolować " używany oczywiście, wzmacniacz , który pozwoli zrobić krok do przodu . Tą Yamahe kupiłem jako nowy amplituner, ma niecały rok i teraz naszła mnie chęć na poszukiwania..
Ta Yamaha ma całkiem dobre opinie jak na tak budżetowy segment i dlatego też nie wiem czy w tych pieniądzach można coś upolować lepszej jakości.

Wdzięczny będę za każdą informację.

robiz
 
Ostatnia edycja:

adamllca

New member
Bez reklam
w tym budzecie napewno znajdziesz cos lepszego od posiadanej obecenie yamaszki rozgladnij sie za wzmak. denon, marantz,nad, albo cos do kompletu z HK .
 

rafix01

Member
Bez reklam
raczej za 1000zł nie kupi lepszego, nawet używanego denon'a, marantz'a, nad'a ... HK już kupi, ale czy to będzie krok w przód? Nie sądzę :)

robiz, cierpliwie odkładaj kasę, i się przesiądź na wzmak yamaha a-s500 chociażby ;)
 

adamllca

New member
Bez reklam
to zalezy czego mu brakuje w obecnej rs300 ,proponuje posluchac marantz pm 68/7000 , lub klasyka denon pma 860 , 1080r moze uda sie w tym budzecie 1060
 

robiz

New member
A co myślicie o rotel ra-01, ewentualnie CA 640A V2.0 lub Yamaha AX-497 ? Da rade tego słuchać ;)

robiz
 

robiz

New member
Zakup dokonany. Yamaha poszła do " ludzi " , a domu juz gra Harman Kardon HK 675. Dla tych co chcą kupić wzmacniacz , używany oczywiście za ok. 1000 zł, polecam tego Harmana. Naprawdę spory zapas mocy( duża rezerwa prądowa , napędzi chyba każde kolumny ), poprawa brzmienia w stosunku do Yamahy we wszystkich aspektach: bardzo fajny silny dół, środek i góra bardzo również mi odpowiada. Wygląd to sprawa gustu, jednych może razić dużo lampek innym się to podoba. U mnie nie mam z tym problemu, poza tym pasuje do CD Harmana i jest " git "
Tak więc mogę tylko polecić.

robiz
 
Do góry