Przesiadka z XE90 na OLED. LG czy Philips?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spokojnie kupić Philipsa. Przy ambilight, wyposażeniu, multimediach - Panasonic to tylko ubogi krewny.
Mam w domu i nowym gościom zawsze opada szczęka.
Nie przepłacaj nie warto - to ta sama matryca !
 

kamiloos

New member
Na tym forum z tego co widziałem, ktoś ma do sprzedania 55 FZ800, na OLX też ktoś ma. Cena prawie identyczna jak LG C8. Nie kupuj Philipsa bo naprawdę będziesz oglądał pustą ścianę :D Oczywiście możesz nie mieć pecha ale z tego co ludzie piszą to mają problemy z serwisem.

Panasonic ma najwierniejszy obraz po wyjęciu z pudełka, a to dla mega atut. Sam kupiłem 65 Cali tylko 1000 zł drożej od LG. Ktoś tu pisał, że nie warto dopłacać.. W ratach to będzie 20 zł miesięcznie a ja mam zauważalnie lepszy TV. Jedyne czego żałuje to brak tego dziwnego systemu z magicznym pilotem ale zadajmy sobie pytanie ile spędzamy wybierając coś? :)


Fajnie, ze ktos ma na sprzedaz FZ800 na OLX. Kosztuje 7800. Ja moge miec POS9002 ponizej 5k. To jest 3 tysiace roznicy. 55B8 mam za ciut powyzej 5k. I miedzy tymi modelami sie tak naprawde zastanawiam. Nie chce wydawac 7 czy 8 tys na TV.
 

Pingwinek

Banned
Witam.


Patrzac na ceny OLEDow dzis postanowilem zmienic swoje Sony 55XE9005 na ktoregos z OLEDow. Zastanawiam sie nad modelami 55B8, 55C8 oraz 55POS9002. Philipsa moge miec ponizej 5k, LG ciut powyzej 5k. Ktory z nich bedzie "najlepszy"? Siedze 2m od TV, korzystam z niego glownie w ciemnym pomieszczeniu, zazwyczaj wieczorami i przy zaslonietych roletach. Tv sluzy mi wylacznie do PS4 Pro, Netflixa i YouTube.

Zapomnij o Oledzie. Chcesz na tym grać na PS4 ??? Przecież KIKI mówi wprost. TO NIE BĘDZIE NORMALNIE KORZYSTANIE Z TV. Czyli ryzykujesz wypaleniami, bo nieumiejętnie korzystałeś z TV
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie ogladam sobie na Oled Tv w super jakości mecz Polska Portugalia.
Błaszczykowski strzelił Gola i jest 3:2.
I jeszcze mi się nic nie wypaliło !
 

kamiloos

New member
Po rozmyslaniach odrzucilem 55POS9002. Zostaly mi 55B8 i 55C8. Roznica w cenie pomiedzy nimi to ~550 zl. Warto doplacic? Spotkal sie ktos z jakimis wiarygodnymi testami porownawczymi? Doplata do Panasonica czy Sony jest dla mnie za duza.
 

mariusz_z

New member
Jeśli masz te 550 zł i nie jest to dla ciebie jakiś problem dopłać. Naczytałem się różnych testów i mam wrażenie, że jednak jest delikatna różnica w jakości obrazu. Być może w rzeczywistości tego nie widać, ale ile wart jest spokój ducha :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG tez bardzo dobre modele.
Lg 55 C8 ma lepsze podświetlenie.
Cena 6599 zł i zwrot 200 zł z LG Polska
Kalibracja profesjonalna gratis.

Masz jeszcze Philipsa 55 Oled803 za 6999 zł.
Z pakietem plus Hue gratis.
Jak sprzedaż Hue to wyjdzie taniej niż C8.

Jeszcze na dniach Toshiba Oled 55x93 za 6499 zł z Dolby Vision.
 
Do góry