Przesiadka z samsunga 55ks9000

Witam ponownie :)

Zastanawiam się nad przesiadką z samsunga 55ks9000.

Interesują mnie-

- Philips 65PUS8602
- Philips 65PUS8102
- LG 65SK8100
- Samsung QLED QE65Q6FAM
- Samsung UE65NU8072
- LG OLED65B7V


Czy wymienione przeze mnie modele nie bedzię to downgrade w stosunku do jakości obrazu poprzednika? Czy może polecicie co innego?
Budżet do 7k.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam ponownie :)

Zastanawiam się nad przesiadką z samsunga 55ks9000.

Interesują mnie-

- Philips 65PUS8602
- Philips 65PUS8102
- LG 65SK8100
- Samsung QLED QE65Q6FAM
- Samsung UE65NU8072
- LG OLED65B7V


Czy wymienione przeze mnie modele nie bedzię to downgrade w stosunku do jakości obrazu poprzednika? Czy może polecicie co innego?



Budżet do 7k.





Jeśli chcesz zobaczyć różnicę na plus to tylko OLED, zamieniając LED na LED specjalnie różnicy nie zobaczysz, owszem kupując np. 65PUS8102 będziesz miał lepszą czerń, ale HDR nadal lepszy będzie
w Twoim Samsungu, jeśli chcesz mieć skok jakościowy w mojej ocenie powinieneś brać OLED-a.
 

Intenso

Banned
Kolego, po oddaniu KS7000 rękojmia.
Kupiłem na szybko Samsunga NU8042, ten tv to tragedia, odrazu go skreśl.
Kupiłem Sony.
Jeżeli chcesz zmienić tv aby zmienić, to tego KS nie wymieniaj, naprawdę ciężko będzie go zastąpić.
Chyba ze OLED lub Q9.
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Dokładnie jak pisze kolega Intenso, albo OLED lub dobry LED typu Q9FN lub
Sony ZD9 lub ZF9 , albo czekaj na nowe microLEDy , innymi LED ami nawet sobie głowy nie zawracaj.
 
Czyli wszystkie z podanych modeli mają gorsze parametry od mojego obecnego telewizora i te 10 cali nie zrobi różnicy?
A już się cieszyłem większym tv
 

Intenso

Banned
Kolego, teraz jest świetna cena na Samsunga Q9F. W media markt jest za 12000, tydzień jemu było 14000, a w dniu premiery 17000.
Ten Samsung według opinii to najlepszy lcd w tym roku.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Przesiadka na większy o 10" to dobra zmiana ale w tym budżecie 7k nie znajdziesz przeskoku jakościowego - tak jak koledzy napisali trzeba by dołożyć i najlepiej brać OLEDa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
- Philips 65PUS8602 masz za 6999 zł z pełnym pakietem :
kalibracja
wtyczki
uchwyt
dostawa
montaż
Z soundbarem, Ambilightem, kropkami kwantowymi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wielkość niesie największe wrażenia.
Ma od KS - szerszą paletę barw, przejścia tonalne, dźwięk, multimedia i możliwości.
 
Odmawiam temat.
Ks dalej ze mna😀. Teraz celuje w 75 cali do około 8 tysięcy.
Czy naprzyklad
Philips 75PUS7354/12 nie będzie to strzał w kolano? Mam 5.1.4 i patrzę też trochę pod tym kontem.
Może Philips 75PUS8303/12? Czy przesiadka na 50hz będzie mnie bolała w oko:shock:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie masz lepszego wyboru jak Philips 75PUS8303 za 7999 zł i to z całym pakietem łącznie z montażem , uchwytem dowozem.
 
Do góry