Przesiadka z LE40c650

skaven1495

New member
Witam,

Proszę o radę. Mam możliwość oddać swojego LE40C650 wraz z dekoderem do Cyfry (za 2000 zł) i w zamian kupić coś w cenie nie przekraczającej 2700 zł. Jestem zwolennikiem Samsunga z racji tego, że aktywnie korzystam z funkcji multimedialnych (filmy i seriale w mkv po allshare, materiały online z TVN, TVP, WP, ipla itd., inne gadżety z samsung apps). Z doświadczenia (rodzice - sharp, znajomi panasonic) wiem, że inne marki mają problem z tym, żeby naprawdę dobrze działać jako urządzenia multimedialne, a nie tylko jako wyświetlacze.

Biorąc pod uwagę budżet zainteresował mnie model UE46ES5700. Dokupiłbym do tego moduł do Cyfry i pozbył bym się kiepskiego zresztą, Opticuma X560, którego obecnie używam. Miałbym też większy TV niż obecnie. Zdaje sobie sprawę, że seria ES5700 to nie jest najwyższa półka i zastanawiam się czy tak naprawdę zauważę różnicę w jakości obrazu w porównaniu z obecnym TV. Boje się też, że Cyfra z modułem nie będzie działać do końca tak jak powinna (zgodnie z powiedzeniem: jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego). Mówiąc inaczej: warto w ogóle kombinować czy zbierać spokojnie kasę i za jakiś czas kupić coś większego/droższego?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
 

skaven1495

New member
Witam,

Dzięki za odpowiedź. Chyba faktycznie odpuszczę. Skoro nie będzie dużej różnicy (a nawet może być spadek jakości) to nie ma sensu kombinować.
 
Do góry