Przełomowe telewizory Panasonica

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic wypuszcza na rynek telewizory LIFI HDTV oparte na technologi High Definition LCD Rear Projection Display.
Telewizory będą miały zadanie wypełnić rynek duzych ekranów 1080P i niewiarygodnie tanich.
Otóż 61" - ma kosztować ok. 6000 zł .
Żywotność telewizora to ponad 60.000 godzin bez wymiany lampy.
Lampa jest 8 x mniejsza , 4x szybciej się nagrzewa / 15 sek/
No i wreszcie jakość obrazu ma powalać na kolana z uwagi na gradację kolorów.
Do tego dojdzie niesamowity wygląd i wyposażenie :
Additional features of the LCX70 Series include:
-- LIFI Light Source -- HDMI (Front 1, Rear 2)
-- New 720p LCD Panel -- PC Input
-- All Black Cosmetics -- SD Card Slot
-- 3,000:1 Contrast Ratio (Target) -- EZ Sync(TM)
-- Full Range Speaker System
(20W output)

Additional features of the LCZ70 Series include:
-- LIFI Light Source -- Full Range Speaker System
-- New 1080p LCD Panel (20W output)
-- Piano Black Cosmetic -- HDMI (Front 1, Rear 2)
-- 3,000:1 Contrast Ratio (Target) -- PC Input
-- SD Card Slot
-- EZ Sync(TM)

Orientacyjne ceny za oceanem:

PT-56LCX70 720p LIFI HD-TV $1699.95 August, 2007

PT-61LCX70 720p LIFI HD-TV $1999.95 August, 2007

PT-50LCZ70 1080p LIFI HD-TV $1699.95 August, 2007

PT-56LCZ70 1080p LIFI HD-TV $1899.95 August, 2007

PT-61LCZ70 1080p LIFI HD-TV $2199.95 August, 2007
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
PT-61LCZ70K_500.jpg

http://www2.panasonic.com/webapp/wc...rogram=11002&cachePartner=7000000000000005702

http://www2.panasonic.com/webapp/wc...rogram=11002&cachePartner=7000000000000005702
 

Ru$lan

New member
kiki a czy te telewizory wogóle trafia na rynek EU? (przecież Panasonic produkuje tylną projekcję juz od ładnych kilku lat ale jest ona dostępna tylko w USA)
masz jakieś wtyki w Panasonic Polska i możesz się dowiedzieć czy/kiedy te tv do nas trafią?
 

gofer

New member
Ja też czekam z niecierpliwością na info czy te tv bedą w Polsce albo chociaż w EU, bardzo atrakcyjna oferta jak dla mnie:-D:-D:-D i fajnie by było żeby cos takiego można było u nas kupić!!!!
 

Ru$lan

New member
gofer napisał:
coś sprawa ucichła, ten przełom z tv panasonica nastąpi pewnie tylko za oceanem jak zwykle!!!!

ano niestety wszystko na to wskazuje :-(
a szkoda bo nie dość że duża przekoątna za w miare rozsądne pieniądze to i długa ( 60 tys godz ) żywotność.
Cóż tylna projekcja nie ma w Europie wielu zwolenników...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na dziś rozpoczętych targach w Berlinie nie ma śladu. Panasonic zachwyca się jedynie plazmami i lcd 37 Full HD.
I nie ma kogo zapytać o LIFI. Być może zostanie to tylko w USA.
 

gofer

New member
:hmm:a może ktoś by sprowadział z USA do polski troszke takich tv(propozycja miedzy innymi dla kikego), ktoś oczywiście z doświadczeniem w tego typu sprawach??? Myśle że chętnych do kupna troszke by się znalazło,pomimo konieczności przeróbki napięcia(no chyba że jest tam jakiś pstryczek 110 na 230???!!:D) a przy okazji koszt przesyłki przy większej ilości nie byłby tak ogromny jak za jedną sztukę!!
 

pytalski

New member
z góry przepraszam wszystkich, którzy czekają na nowe projekcyjne za moją wypowiedź.
może zabrzmi ona trochę egoistycznie ale ja się cieszę, że nie będzie ich (na razie) w europie bo po prostu plułbym sobie w twarz że w sierpniu kupiłem kdfa 50 a za miesiąc weszły nowe projekcyjne w rozsądnej cenie i z lampą bardzo żywotną..
póki co jestem z niego zadowolony i na pewno, jeśli za kilka lat wejdzie coś większego to kupię jakieś 60-70 cali.
 
Ostatnia edycja:

Patrycjusz

New member
na dzisiaj i tak celuję w sharpa albo w pionka, no chyba, że tv projekcyjne naprawdę zaoferują wiele w całkiem rozsądnej cenie i wtedy zrobi się zamieszanko z korzyścią dla klientów oczywiście ;)
i dobrze bo ceny wg mnie powinny być o wiele niższe za tv

pozdro
 

yanq33

New member
Na Amazon jest Panasonic PT-50LCZ70 50" 1080p LIFI
Kod:
http://www.amazon.com/Panasonic-PT-50LCZ70-1080p-LIFI-Projection/dp/B000PJAQVE/ref=pd_bbs_sr_1/102-8165639-8771349?ie=UTF8&s=electronics&qid=1189923969&sr=1-1
za 1,738.90$
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w przypadku NTSC i 120W - to nie jest proste. A zgody na sprowadzenie do Unii wydaje instytucja we Włoszech. Trzeba się poruszać biegle w przepisach Unii.
Szkoda największa jest dla Panasonica :(
 

fx25

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiedy LIFI w EU ???

czy są jakieś informacje na w/w temat ???
czy Panasonic ma taką "opcję" w swojej strategii sprzedaży czy w "bogatej" Europie będą sprzedawać tylko LCD i plazmy ????

Z tego co mi wiadomo (z instrukcji, danych technicznych) RPTV LIFI Panasonic-a to import prywatny jest nie uzasadniony ...

Liczę że "wtajemniczeni" mają jakieś "przecieki" w tej sprawie.

... 65 cali FullHD brzmi dumnie ...;)
a ... 65 cali FulHD za 3000$ brzmi PIĘKNIE ....:D

pozdrawiam
 

kajot04

New member
fx25 napisał:
... 65 cali FullHD brzmi dumnie ...;)
a ... 65 cali FulHD za 3000$ brzmi PIĘKNIE ....:D

ta, zwłaszcza na 11 pietrze pogierkowskiego bloku :) Panasonic nie daje tego do Europy, bo nie ma tu odpowiedniej ilości gospodarstw pozwalajacych na wniesienie projekcyjnego 60 calowego tv :)
 
Do góry